06:18 2021 Gegužės 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  92

  Tuo tarpu "Telia Global Services Lithuania" paslaugų centro komandą iki šių metų pabaigos planuojama padidinti iki 500 darbuotojų

  VILNIUS, balandžio 4 — Sputnik. Siekdama dirbti efektyviau ir sukurti lankstesnę paslaugų struktūrą, "Telia" mažina darbuotojų skaičių "Telia Lietuvoje" ir didina naujų darbo vietų skaičių Vilniuje veikiančiame "Telia Global Services Lithuania" paslaugų centre, praneša bendrovės spaudos tarnyba.

  Банк Luminor, архивное фото
  © Sputnik / Sergey Melkonov

  Pokyčiai taip pat sustiprins "Telia" jau pradėtą procesų skaitmeninimo programą ir kai kurių funkcijų perdavimą trečiosioms šalims.

  Per 2019 metus "Telia Lietuvoje" dirbančių žmonių skaičius sumažės 285 etatais, tuo tarpu "Telia Global Services Lithuania" paslaugų centro komandą iki šių metų pabaigos planuojama padidinti iki 500 darbuotojų.

  "Artimiausiu metu planuojame skirti didelį dėmesį ir investicijas gerinant klientų aptarnavimo sistemas ir skaitmeninant vidinius procesus. Dėl to, iš esmės peržiūrime darbuotojų atsakomybes ir jų vykdomas darbo užduotis. Tai yra būtina siekiant sukurti lankstesnę, paprastesnę ir sklandžiau veikiančią įmonės struktūrą, kuri visos "Telia" grupės mastu įgis didesnę reikšmę ir svorį", — sako "Telia Lietuva" vadovas Danas Strömbergas.

  Įgyvendinant struktūrinius pokyčius daliai "Telia Lietuva" darbuotojų pirmiausia bus siūlomos vidinės karjeros galimybės, pavyzdžiui, darbo pozicijos Vilniuje veikiančiame ir sparčiai besiplečiančiame paslaugų centre. Jeigu bus poreikis, bendrovė darbuotojams padės persikvalifikuoti — tam bus rengiamos vidinės karjeros dienos, pasitelkiamos jau vykdomos programos, pavyzdžiui, ""Telia" IT akademija".

  Telia, archyvinė nuotrauka
  © Photo : Владимир Сорока

  Tais atvejais, kai darbuotojams pagal jų turimas kompetencijas vidinių karjeros galimybių neatsiras arba siūlomos naujos pozicijos jų netenkins, jų darbo sutartys bus nutraukiamos. Planuojama, kad 2019 metais keliais etapais darbo sutartys gali būti nutrauktos su 285 darbuotojais, tai sudarytų iki 12 procentų "Telia Lietuva" komandos.

  Darbuotojai, su kuriais bus nutraukiamos darbo sutartys, gaus ne tik visas Lietuvos įstatymų nustatytas išmokas, bet ir, atsižvelgiant į jų veiklos įvertinimą, papildomus priedus. Siekiant palengvinti jų integraciją darbo rinkoje, pagal poreikį bus siūlomos įvairios konsultacijos.

  Dar šia tema

  Nuo liepos darbdaviai turės pranešti "Sodrai" apie terminuotas darbo sutartis
  Tegai:
  darbuotojai

  Svarbiausios temos