13:02 2019 Lapkričio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB70.3938
  Ąžuolyno gatvė, archyvinė nuotrauka

  Vilnius išleido Ąžuolyno gatvės rekonstrukcijai daugiau nei 920 tūkst. eurų

  © Photo: Vilnius
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  59 0 0

  Savivaldybės teigimu, šia gatve kasdien keliauja daugiau kaip 31 tūkst. vilniečių, gyvenančių Viršuliškėse bei Justiniškėse

  VILNIUS, gegužės 22 — Sputnik. Vilniaus miesto savivaldybė žada šiemet atnaujinti Ąžuolyno gatvę Viršuliškių ir Šeškinės seniūnijose, kuri sujungia dvi svarbias eismo arterijas Buivydiškių ir Viršuliškių gatvėse, praneša sostinės savivaldybės spaudos tarnyba.

  Улица Ажуолино
  Ąžuolyno gatvė

  Rekonstruojant daugiau kaip pusės kilometro ilgio atkarpą, nuo Ozo iki Viršuliškių gatvės, bus įrengta papildoma eismo juosta, pakeista asfalto danga, įrengtas pėsčiųjų ir dviračių takas, paklotas lietaus nuotekų tinklas, atnaujintas gatvės apšvietimas. Vilniaus savivaldybės skelbtą konkursą laimėjo bendrovės UAB "Eurovia Lietuva". Gatvės remontui savivaldybė skyrė daugiau nei 920 tūkst. eurų.

  "Sutvarkysime gatvę, kuria kasdien keliauja daugiau kaip 31 tūkst. vilniečių, gyvenančių Viršuliškėse, Justiniškėse ir kuri tampa viena populiariausių krypčių per mokslo metus ir laikotarpiu kai visi skuba lankyti artimųjų kapų. Tarp Saltoniškių ir Sudervės kapinių vingiuojanti Ąžuolyno gatvė bus pritaikyta ne tik automobiliams, bet ir pėstiesiems, dviratininkams", — sako Virginijus Pauža, Vilniaus miesto savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento vadovas.

  Darbai Ąžuolyno gatvėje turėtų prasidėti jau birželio mėnesį. Pirmiausia šioje gatvėje bus paklotas naujas lietaus nuotekų tinklas, iki 3 eismo juostų praplatinta gatvės važiuojamoji dalis, pastatyta daugiau kaip 30 šviestuvų, įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai.

  Savivaldybės atstovai žada, kad darbų metu bus stengiamasi sudaryti kuo mažiau nepatogumų eismo dalyviams, todėl Ąžuolyno gatvės remonto darbai nevyks rytinio ir vakarinio piko metu.

  Šiuo metu tvarkomos Girulių, Olandų, Metalo, E. Andre, S. Batoro, Vasario 16-osios, Klaipėdos, Jaunystės, Žaliųjų Ežerų ir kitos gatvės.

  Šiemet įvairiose sostinės seniūnijose bus sutvarkyta net 50 kilometrų gatvių, nutiesta ir suremontuota 34 km šaligatvių, išasfaltuota apie 13 km žvyrkelių, daugiau kaip 300 kiemų įvairiose seniūnijose.

  Dar šia tema

  Antakalnio – Šilo sankryžos rekonstrukcija: sekcija kairiajam posūkiui
  Vilniuje bus rekonstruota Kareivių ir Verkių gatvių sankryža
  Kaune — Ateities plento viaduko remontas
  Tegai:
  gatvių rekonstrukcija, rekonstrukcija, Vilnius

  Svarbiausios temos