16:46 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  37

  Generalinio direktoriaus pareigas Mindaugas Jusius eis iki šių metų liepos pabaigos, naujo vadovo atranką bendrovė skelbs artimiausiu metu

  VILNIUS, birželio 7 — Sputnik. Naftos ir suskystintų gamtinių dujų terminalų operatorės "Klaipėdos nafta" vadovas Mindaugas Jusius priėmė sprendimą dėl asmeninių priežasčių palikti organizaciją, skelbia "Klaipėdos nafta".

  Apie tai oficialiai informuota KN valdyba. Numatoma, kad generalinio direktoriaus pareigas Jusius eis iki šių metų liepos pabaigos.

  Jusius KN generalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti 2017 metų pradžioje. Iki tol KN veikloje jis dalyvavo kaip nepriklausomas valdybos narys, taip pat yra dirbęs KN audito komitete.

  "Sprendimas nebuvo lengvas, bet, manau, dabar yra geriausias laikas pokyčiui, kad naująjį etapą nuo pat pradžių pradėtų naujas paskirtas vadovas", — apie savo sprendimą keisti karjeros kryptį sako Jusius, ketinantis pagrindinį savo dėmesį skirti naujų verslo idėjų įgyvendinimui.

  Pasak KN valdybos pirmininko Giedriaus Dusevičiaus, bendrovėje suburta aukštos kompetencijos komanda užtikrins, kad organizacija sėkmingai vykdytų jai keliamus tikslus ir akcininkų lūkesčius.

  KN valdyba planuoja skelbti atvirą viešą atranką KN generalinio direktoriaus pareigoms užimti artimiausiu metu. Atrankos procesas bus vykdomas vadovaujantis gerosios valdysenos praktikomis renkant aukščiausio lygio vadovus.  

  "Esu dėkingas Mindaugui už bendradarbiavimą ir drauge pasiektus reikšmingus rezultatus, prisidedant prie tolimesnio šalies energetinės nepriklausomybės stiprinimo. Jo veikla užkels aukštą kartelę būsimam KN vadovui. KN yra strateginė įmonė, tad naujasis KN vadovas turės ne tik užtikrinti veiklos ir vykdomų projektų tęstinumą, bet ir imtis dar didesnių iššūkių – įsitvirtinti globalioje rinkoje vystant ir operuojant SGD terminalus", — sako energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas.

  Ministro teigimu, iš naujojo KN vadovo bus tikimasi ne tik efektyvaus vadovavimo naujajame veiklos etape, bet ir orientacijos į aukštą pridėtinę vertę visiems įmonės akcininkams.

  Mindaugas Jusius KN generalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti 2017 metų pradžioje. Iki tol KN veikloje jis dalyvavo kaip nepriklausomas valdybos narys, taip pat yra dirbęs KN audito komitete.

  Dar šia tema

  Dujovežis atgabeno į Klaipėdą Norvegijos SGD
  "Lietuvos energijos tiekimas" pardavė dujų trims Latvijos įmonėms
  Lietuva nebeilgai džiaugsis Rusijos SGD už priimtiną kainą
  Tegai:
  vadovas, Klaipėdos nafta

  Svarbiausios temos