12:02 2020 Rugpjūčio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1726
 • RUB86.6018
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (266)
  40

  Liepos 1–3 dienomis Maskvoje vyksta tarptautinis forumas "Parlamentarizmo plėtra", kurį rengia Rusijos Valstybės Dūma

  VILNIUS, liepos 2 — Sputnik. Čekijos parlamento deputatų rūmų pirmininko pavaduotojas Vojtechas Filipas per antrąjį Tarptautinį parlamentarizmo plėtros forumą pareiškė, kad sankcijos Rusijai yra sprendimas tiems, kurie nėra pasirengę bendradarbiauti, rašo RIA Novosti.

  Filipas pavadino forumą svarbia platforma sprendžiant parlamentarizmo klausimus, kurie suteikia naujų galimybių parlamentinei diplomatijai.

  "Aš klausiausi pranešėjų iš Rusijos, Afrikos, Azijos ir kitų šalių, daugelis jų aukštai vertina šiandienos forumą. Tai naujos galimybės spręsti problemas, kurios šiuo metu neišsprendžiamos Europos vyriausybių lygmeniu, tai yra galimybės kurti naujus ryšius tarp Rusijos ir Europos Sąjungos. Savo kalboje pažymėjau, kad sankcijos Rusijai nėra sprendimas, tai yra sprendimas tiems, kurie nėra pasirengę bendradarbiauti", — žurnalistams sakė Filipas.

  Jis pridūrė, kad forumo tikslas — sukurti naujus parlamentinio bendradarbiavimo formatus.

  Liepos 1–3 dienomis Maskvoje vyksta tarptautinis forumas "Parlamentarizmo plėtra", kurį rengia Rusijos Valstybės Dūma. Šiemet į Rusijos sostinę atvyko svečiai iš 132 valstybių — apie 800 parlamentarų ir ekspertų. Tarp forumo dalyvių — 41 pranešėjas.

  Rusijos ir Vakarų šalių santykiai pablogėjo dėl padėties Ukrainoje ir Kryme, kuris po referendumo buvo sujungtas su Rusija. Vakarai, kaltindami Rusiją dėl įsikišimo, įvedė prieš Rusiją sankcijas, Maskva atsakė, ėmėsi importo pakeitimo kurso ir pakartotinai pareiškė, kad kalbėjimas su ja sankcijų kalba yra neproduktyvus. Rusija taip pat ne kartą pareiškė, kad ji nėra Ukrainos konflikto šalis ir Minsko susitarimų objektas.

  Sankcijos prieš Rusiją ir tarptautinė prekyba
  © Sputnik /
  Sankcijos prieš Rusiją ir tarptautinė prekyba

      

  Temos:
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (266)

  Dar šia tema

  Analitikas: Lietuvos sankcijos prieš Rusiją — lyg anekdotas
  Lavrovas: JAV sankcijos ir prekybos karai prieštarauja PPO taisyklėms
  Prancūzijos premjeras: sankcijos Rusijai gali būti panaikintos bet kuriuo metu
  Tegai:
  Rusijos Valstybės Dūma, Rusija, Maskva

  Svarbiausios temos