00:53 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  41

  Remiantis nepatvirtintomis ataskaitomis, bendrovė nori išpirkti jau veikiantį regione tinklą

  VILNIUS, liepos 22 — Sputnik. Prancūzijos mažmeninės prekybos tinklas "Auchan" planuoja išplėsti savo veiklą ir domisi Baltijos šalių rinka. Apie tai praneša Sputnik Latvija su nuoroda į verslo informacijos portalą Raha.geenius.ee.

  Portalo šaltinis sakė, kad "Auchan" nesiruošia statyti savo parduotuvių Baltijos valstybėse, tačiau greičiausiai bus išpirktas jau regione veikiantis prekybos tinklas.

  Vienas iš potencialių kandidatų yra "Maxima" — didžiausia prekybos įmonė Baltijos šalyse. Šio tinklo prekybos centrai veikia trijose Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Bulgarijoje.

  Vėliau UAB "Maxima grupė" atstovė spaudai Monika Stonkutė paneigė šią informaciją, sakydama, kad vadovybė neketina parduoti bendrovės.

  Pasak Sputnik Latvija, "Auchan" komunikacijų direktorius Antuanas Perno (Antoine Pernod) sakė, kad kol kas kompanija neplės savo parduotuvių tinklo Baltijos šalyse.

  Prancūzijos korporacija "Auchan" yra vienas didžiausių pasaulio prekybos tinklų. "Auchan" veikia daugiau nei dešimtyje pasaulio šalių, tarp jų Rusijoje, Ukrainoje, Vengrijoje ir Kinijoje. Praėjusiais metais bendrovės apyvarta siekė daugiau nei 62 milijardus eurų.

  Dar šia tema

  "Maxima" įrengs saulės jėgaines
  "Maximos" parduotuvėse nuo šiol galima pirkti nereceptinių vaistų
  "Maximos" klientai už prekes atsiskaito mobiliąja programėle
  Lietuvoje atskleistas šešėlinis prekybos mėsa tinklas
  Tegai:
  Baltijos šalys, mažmeninė prekyba

  Svarbiausios temos