14:00 2019 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1030
 • RUB70.3933
  Mergina parduotuvėje perka vaisius, archyvinė nuotrauka

  Krasnojarsko prekybos tinklas planuoja atidaryti parduotuves Lietuvoje

  © Depositphotos
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  13401

  Gali būti, kad Lietuvoje mažmenininkas veiks su prekės ženklu "Mere"

  VILNIUS, rugsėjo 9 — Sputnik. Krasnojarsko prekybos tinklas "Svetofor", parduodantis platų prekių asortimentą mažomis kainomis, planuoja plėsti savo parduotuvių tinklą Lietuvoje. Apie tai pranešė laikraštis "Kommersant".

  Anot leidinio, įdarbinimo įmonė "HR Business Alliance" paskelbė apie specialistų, kurie padėtų parinkti tinkamas patalpas parduotuvėms Baltijos šalyse, paiešką.

  "Svetofor" tinklą valdo "Torgservice" įmonių grupė, įkurta 2009 metais.

  ES mažmenininkas veikia su "Mere" prekės ženklu. Šiuo metu Europoje veikia trys parduotuvių tinklai — vienas Vokietijoje ir du Rumunijoje.

  "Be to, bendrovės tinklalapyje buvo paskelbta apie planus atidaryti mažiausiai 105 mažmeninės prekybos vietas Lenkijoje ir atsidaryti Azerbaidžane. Gali būti, kad įmonė pateks į Lietuvą su "Mere" tinklu", — rašoma straipsnyje.

  Mažmeninės prekybos įmonės "Jos De Vries" konsultantė Irina Bolotova pažymėjo, kad Lietuva — viena skurdžiausių Baltijos šalių, todėl gali būti, kad "Svetoforo" savininkai skaičiuoja daugybę pirkėjų, pasirengusių įsigyti pigių gaminių iš mažai žinomų prekės ženklų.

  Tuo tarpu agentūros "INFOLine Analytics" generalinis direktorius Michailas Burmistrovas mano, kad neigiamas požiūris į Rusijos mažmenininkus Baltijos šalyse greičiausiai neprisidės prie plėtros.

  "Be užsienio rinkų, "Svetofor" vis dar tikisi plėstis Maskvoje ir Pamaskvėje", — rašo "Kommersant".

  2017 metais "Svetofor" planavo atidaryti iki 100 parduotuvių Rusijos sostinėje ir regione, tačiau, pasak tinklo atstovų, tik viena veikia Maskvoje. Priemiestyje veikia dar vienuolika parduotuvių.

  Anksčiau pranešta, kad prancūzų korporacija "Auchan" taip pat domėjosi Baltijos šalių rinka. Tačiau bendrovė ketina ne statyti savo parduotuves Baltijos šalyse, o išpirkti regione jau veikiantį prekybos tinklą.

  Dar šia tema

  Lietuvoje keliones po gamtą renkamasi rečiau nei Latvijoje ir Estijoje
  Deputatas paskaičiavo, kiek kainuoja nemokamas mokslas Lietuvoje
  Lietuvoje sergamumas tymais muša naujus rekordus
  Tegai:
  prekybos tinklas, Krasnojarskas, parduotuvės, Lietuva

  Svarbiausios temos