21:25 2020 Rugpjūčio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1783
 • RUB85.6858
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  32

  Tarp penkių didžiųjų Lietuvos miestų Šiauliai už šilumą moka mažiausiai, o daugiausiai — Panevėžio gyventojai

  VILNIUS, spalio 14 — Sputnik. Spalio mėnesį, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, vidutinė šilumos kaina Lietuvoje sumažėjo 12,75 proc. Tai rodo Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) duomenys.

  Šį mėnesį vidutinė centrinio šildymo kaina yra 4,31 cento už kilovatvalandę (be PVM). Palyginti su ankstesniu mėnesiu, kaina padidėjo 4,87 proc.

  Į šildymo kainą šių metų spalį įskaičiuotos vidutinės praėjusio mėnesio biokuro ir gamtinių dujų kainos — atitinkamai 120,52 ir 372,72 euro už toną naftos ekvivalento.

  Tarp penkių didžiųjų Lietuvos miestų mažiausiai už šilumą moka Šiaulių gyventojai, o daugiausiai — Panevėžio gyventojai.

  Palyginti su rugsėjo mėnesiu, spalį šilumos kaina AB "Panevėžio energija" klientams sumažėjo 6,28 proc., o vartotojams, kuriuos aptarnauja AB "Šiaulių energija", 1,64 proc. Taip pat šilumos kaina kauniečiams per mėnesį padidėjo 8,24 proc., o vilniečiams — 9,29 proc.

  Šildymo kaina AB "Klaipėdos energija" klientams spalį padidėjo 27,9 proc.

  Remiantis savivaldybių statistika, Utenos gyventojai už šilumą spalio mėnesį mokėjo mažiausiai (3,8 cento už kilovatvalandę su PVM), o daugiausiai — Biržų rajono gyventojai (8,84 cento už kilovatvalandę su PVM).

  Dar šia tema

  Šiauliuose jaunuoliai už pirkinius atsiskaitė žaidimams skirtais netikrais pinigais
  Kiek naftos liko pasaulyje, ir kada ji baigsis
  Lietuviai pirmenybę teikia dviejų kambarių butams
  Tegai:
  kaina, šildymas, Lietuva

  Svarbiausios temos