09:42 2020 Vasario 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.0835
 • RUB68.7554
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  Dujotiekio "Nord Stream-2" statyba (268)
  52

  Kaip pažymėjo Rusijos senatorius, susiklostė situacija, kai šalis, neturinti nieko bendro su projektu, ragina imtis kokių nors veiksmų valstybę, kuri niekaip su tuo nesusijusi

  VILNIUS, lapkričio 5 — Sputnik. Rusijos Federacijos tarybos narys Aleksejus Puškovas ironiškai pasisakė apie Ukrainos valdžios raginimą Estijai kartu kovoti prieš dujotiekio "Nord Stream-2" statybas.

  Kaip pažymėjo senatorius, susiklostė situacija, kai šalis, neturinti nieko bendra su dujotiekiu, ragina priešintis valstybę, kuri su juo turi dar mažiau bendro.

  "Kijevui belieka prie šios kovos prijungti Islandiją, Grenlandiją ir Farerų salas. Tačiau, manau, ten daugiau sveiko proto ir jie nesutiks", — savo Twitter paskyroje rašė Puškovas.

  Anksčiau Ukrainos ministras pirmininkas Aleksejus Gončarukas pasiūlė Estijos užsienio reikalų ministrui Urmui Reinsalu kartu priešintis energetikos projektui. Kaip pažymėjo Ukrainos premjeras, ES valstybės narės turėtų paaiškinti savo kolegoms "Nord Stream-2" "neigiamas pasekmes".

  Atsakydamas į tai, Estijos ministras sutiko, kad reikia koordinuoti veiksmus priešinantis projektui.

  Kijevas aktyviai priešinasi dujotiekio tiesimui, nes baiminasi dėl Rusijos dujų tranzito per Ukrainos teritoriją po projekto pradžios. Pinigai už tranzitą yra viena iš esminių Ukrainos valstybės pajamų elementų.

  Šiaurės srautas-2
  © Sputnik /
  "Šiaurės srautas-2"
  Temos:
  Dujotiekio "Nord Stream-2" statyba (268)

  Dar šia tema

  Zacharova pakomentavo portalo "Ekspertai" šmeižtą prieš MIA "Rossija segodnia"
  "Nord Stream-2" bus: prasideda paskutinis projekto etapas
  Ekspertas: Danija buvo paskutiniu uždelsimu "Nord Stream-2" statybose
  Tegai:
  Estija, Ukraina, dujotiekis, Nord Stream-2 statyba

  Svarbiausios temos