12:43 2020 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą

  Lietuvos bankas praneša, kad laukiama daugiau kaip 3 000 dalyvių, atstovausiančių daugiau kaip 500 įmonių iš viso pasaulio

  VILNIUS, lapkričio 27 — Sputnik. Vilniuje prasidėjo didžiausia Baltijos ir Šiaurės Europos šalyse finansinių technologijų (FinTech) konferencija "FinTech Inn", rašoma Lietuvos banko pranešime.

  Laukiama daugiau kaip 3 000 dalyvių, atstovausiančių daugiau kaip 500 įmonių iš viso pasaulio.

  "Man labai džiugu, kad per tokį trumpą laiką Lietuva tapo FinTech centru, apie kurį kalba visas pasaulis. Mūsų sėkmės istorijos raktas — bendras strateginis ir progresyvus požiūris bei veiksmai visuose FinTech ekosistemos lygiuose. Ši, dešimtis kartų per keletą metų išaugusi konferencija, rekordinis dalyvių skaičius ne tik iliustruoja, kad pasirinkome teisingą kelią, bet ir leidžia auginti mūsų šalies konkurencinį pranašumą FinTech žemėlapyje", — sako finansų ministras Vilius Šapoka.

  Naujausių tyrimų duomenys atskleidžia, kad gyventojai remia finansinių technologijų inovacijas ir jų plėtrą. 

  Į konferenciją šiemet atvyksta tokie FinTech rinkos lyderiai, kaip draudimo technologijų (InsurTech) žvaigždė italas Matteo Carbone; "nanopay Corporation", į kurią vienas iš garsiausių Volstrito bankų "Goldman Sachs" investavo daugiau kaip 10 mln. JAV dolerių, vadovas kanadietis Laurence Cooke; FinTech startuolio "Raisin" įkūrėjas vokietis Tamaz Georgadze,  mobiliųjų kasos terminalų įmonės "SumUp" Europoje viceprezidentas Alexander von Schirmeister. 

  Konferenciją "FinTech Inn" organizuoja Lietuvos Respublikos finansų ministerija, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, Lietuvos bankas, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) ir VšĮ "Investuok Lietuvoje". 

  Dar šia tema

  Islandijos "fintech" įmonė steigia būstinę Vilniuje
  Tegai:
  įmonės, Lietuvos bankas

  Svarbiausios temos