17:06 2020 Kovo 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą

  Kompleksą sudarys apie 120 tūkst. kv. metrų ploto pastato dalis su 90 tūkst. kv. metrų nuomojamu prekybos ir paslaugų plotu, kultūros erdvėmis. Bus pastatyta daugiaaukštė apie 5000 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, apie 32 tūkst. kv. metrų biurų kompleksas

  VILNIUS, sausio 6 — Sputnik. Bendrovės "Akropolis Group" planuojamas daugiafunkcis kultūros, laisvalaikio, verslo ir prekybos centras "Akropolis Vingis" bei apie 2500 vietų koncertų salė duris turėtų atverti 2023 metų antroje pusėje, rašoma bendrovės pranešime.

  Ypatingas dėmesys bus skiriamas viešajai infrastruktūrai ir sinergijai su kaimynystėje esančiu Vingio parku — komplekse numatoma įrengti išskirtinę kelių lygių žaliąją erdvę, pėsčiųjų ir dviratininkų alėją, apželdinti aplinką, sutvarkyti kaimyninę teritoriją, rekonstruoti gatves.

  "Mūsų vizija — atgaivinti anksčiau pramoninei gamybai naudotą, o šiuo metu tuščią 14 hektarų dydžio teritoriją, paverčiant ją gyva šiuolaikine erdve, pritaikyta XXI a. miesto gyvenimui. Prognozuojame, kad tai bus viena didžiausių privačių investicijų Vilniaus miesto plėtros istorijoje — bendrovės "Akropolis Group" ir "M.M.M. projektai" investuos per 350 milijonų eurų. Įgyvendinus šį kompleksinį projektą, numatoma sukurti apie 2500 naujų darbo vietų, o pats projektas, neabejojame, taps postūmiu tvaresnei, kokybiškesnei laisvalaikio ir urbanistikos ateičiai", — sako "Akropolis Group" valdybos pirmininkas Vytautas Labeckas.

  Daugiafunkcio kultūros, laisvalaikio, verslo ir prekybos centro "Akropolis Vingis" statybai, neįskaitant viešosios infrastruktūros, numatoma skirti per 250 mln. eurų.

  Kompleksą sudarys apie 120 tūkst. kv. metrų ploto pastato dalis su 90 tūkst. kv. metrų nuomojamu prekybos ir paslaugų plotu, kultūros erdvėmis. Bus pastatyta daugiaaukštė apie 5000 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, apie 32 tūkst. kv. metrų biurų kompleksas.  

  "Siekiame būti pirmu pasirinkimu tiek esamiems, tiek potencialiems klientams, tad turime išsikėlę ambiciją į būsimą "Akropolį Vingį" atvesti ir naujus, pasaulyje pripažintus prekės ženklus, kurių dar nėra Lietuvoje. Esame atviri kalbėtis ir kalbamės su visais: tiek su esamais, tiek su būsimais partneriais", — sako Labeckas.

  Pasak "Akropolis Group" vadovo, vykdydama pramoninės teritorijos konversijos projektą, bendrovė pasinaudos Latvijoje įgyta patirtimi. 2019 metais Rygoje atidarytas "Akropole" kompleksas iškilo vietoje kadaise buvusio Kuznecovo porceliano fabriko, į prekybos centro interjerą įkomponuojant istorinį buvusio fabriko paveldą. Į Rygos "Akropole" kompleksą bei infrastruktūrą "Akropolis Group" investavo 180 mln. eurų. 

  Dar šia tema

  Kauno "Akropolyje" atidaryta konsultacijų vaikų globos klausimais zona — video
  Lietuva pirmauja Baltijos šalyse pagal metinį prekybos augimą
  Tegai:
  Akropolis

  Svarbiausios temos