02:26 2020 Birželio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasak Palangos oro uosto vadovo, 2019 metai buvo itin sėkmingi dėl puikios keleivių ir vežėjų aptarnavimo kokybės bei oro linijų bendroves užpildymo rodiklių

  VILNIUS, sausio 19 — Sputnik. Pernai Palangos oro uoste buvo sulaukta daugiausia keleivių per visą šio oro uosto istoriją — daugiau nei 338 tūkst. žmonių, praneša spaudos tarnyba. 

  Pernai uostas aptarnavo 7 proc. daugiau žmonių nei 2018 metais. Bendras skrydžių skaičius padidėjo daugiau kaip 500 ir taip pat pasiekė rekordines aukštumas — perkopė 5 tūkst.

  Palangos oro uosto vadovas Andrius Daujotas sako, kad 2019 metai buvo itin sėkmingi dėl kelių priežasčių: puikios keleivių ir vežėjų aptarnavimo kokybės bei oro linijų bendroves stebinančių užpildymo rodiklių.

  Šiuo metu Palangos oro uostas atsinaujina — vykdomi terminalo infrastruktūros pokyčiai. Oro uoste atnaujinamos ir plečiamos komercinės zonos, plečiama aviacijos saugumo patikros zona (tam statomas priestatas), perplanuojamas ir didinamas išvykimo salės plotas.

  Baigus atnaujinimo darbus, jau šių metų pavasarį, keleiviai galės dar greičiau ir patogiau pereiti pasų kontrolę — ne Šengeno išvykimo zonoje veiks dar viena papildoma Valstybės sienos apsaugos tarnybos kabina.

  Pasak Palangos oro uosto vadovo, baigus terminalo rekonstrukcijos darbus ir toliau ketinama investuoti į peronų, kilimo-tūpimo tako kokybės palaikymą, oro uosto priežiūrai reikalingos technikos atnaujinimą.

  Pernai buvo atidarytas skrydis Palanga – Dortmundas (Vokietija). Po infrastruktūros pokyčių, 2020 metų vasaros sezono metu iš Palangos dar patogiau keliauti bus galima 3 naujomis kryptimis: "Norwegian Air Shuttle" dukart per savaitę skraidins į Stokholmą ir Kopenhagą, o "Ryanair" nuo kovo mėnesio triskart per savaitę siūlys skrydžius į Dubliną.

  Dar šia tema

  Kauno oro uostas aptarnavo milijoną keleivių
  Bus atnaujinamas Vilniaus oro uostas
  Susisiekimo ministerija papasakojo apie investicijas į Klaipėdos uostą
  Tegai:
  rekordas, Palangos oro uostas

  Svarbiausios temos