05:46 2020 Vasario 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.0835
 • RUB68.7554
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos valdžia palaiko senąsias pramonės šakas iš dalies valstybės nuosavybėje ir bando kurti naujas, tuo tarpu Ukraina atvėrė savo rinką Vakarams ir negali atsispirti jų diktatui

  VILNIUS, sausio 20 — Sputnik. Pragyvenimo lygis Rusijoje yra keturis kartus didesnis nei Ukrainoje dėl Rusijos valdžios protekcionistinės politikos, tokią nuomonę išreiškė Ukrainos politologas Andrejus Golovačiovas leidinyje "Glavred" paskelbtame straipsnyje.

  Pasak eksperto, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas atsisakė atverti Rusijos rinką Vakarams ir diferencijuoti pagrindines šalies pramonės šakas. Anot Golovačiovo, Rusijos valdžia vykdo griežto protekcionizmo politiką, laikydama senąsias pramonės šakas iš dalies valstybės nuosavybėje ir kartu bandydama kurti naujas.

  Ukraina savo rinką, kaip pažymėjo Golovačiovas, jau "atvėrė" Vakarams per asociacijos susitarimą, kuris atmeta protekcionizmą valstybės pramonės naudai.

  Norint išspręsti šią situaciją, Ukrainoje turėtų atsirasti atsakingas ir susitelkęs elitas, kuris pajėgs atsispirti Vakarų diktatui ir vykdyti griežtą 20 metų naujos industrializacijos strategiją, pabrėžia ekspertas.

  Dar šia tema

  Ukrainos Rados deputatas įvardijo du dalykus, kurie sunaikins Ukrainą
  Aukščiausiosios Rados narė papasakojo apie sužlugdytas ukrainiečių viltis
  "Net Porošenka to neleido": Ukrainos Radoje papasakota apie ukrainiečių apgaudinėjimą
  Prie Ukrainos Aukščiausios Rados pastato atnešė kiaulę karste
  Ukraina buvo parduota "visų akivaizdoje", pareikšta Radoje
  Baltijos šalys ir Ukraina vardan kovos su Rusija pribaigs žmones mokesčiais
  Ir juos suskaičiavo. Lietuva laiko ukrainiečius "savais" dėl statistikos
  Tegai:
  ekonomika, Ukraina, Rusija

  Svarbiausios temos