14:57 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą

  Tikimasi, kad per ateinančius trejus metus bus pasamdyta trys dešimtys skirtingų technikos specialistų

  VILNIUS, sausio 30 — Sputnik. Amerikiečių gynybos technologijų įmonė "NBC Security Inc" atidarė naują biurą Kaune ir planuoja įkurti įmonę, gaminančią prekes teisėsaugos ir gynybos sričiai. Apie tai pranešė užsienio investicijų skatinimo agentūra "Investuok Lietuvoje".

  Kaip pranešama, "NBC Security" jau įkūrė Lietuvoje bendrovę "Baltic Defense Industries". Kompanijos būstinė yra Great Falls (Didieji kriokliai) mieste Virdžinijoje, ji bendradarbiauja su žinybomis JAV, Vidurio Rytuose, Centrinėje ir Rytų Europoje bei Afrikoje.

  Pasak "NBC Security" vadovo Nasso Benzecri, galutinis sprendimas investuoti Lietuvoje priimtas 2018 metais. Savo ruožtu, kaip pažymėjo krašto apsaugos viceministras Eimutis Misiūnas, Amerikos kompanijos atėjimas į Lietuvą buvo bendrų pastangų rezultatas.

  Kaip pabrėžė įmonės atstovai, sprendimo organizuoti gamybą Kaune raktas buvo paruošto inžinieriaus personalo prieinamumas ir glaudus bendradarbiavimas su Kauno technologijos universitetu.

  Tikimasi, kad per ateinančius trejus metus "NBC Security" įkurs 30 darbo vietų Lietuvoje. Jei gamyba plėsis, darbo vietų bus sukurta daugiau.

  Pažymima, kad įmonei prireiks mechanikos, elektrotechnikos, kibernetinių technologijų, aviacijos ir oro navigacijos, dirbtinio intelekto, karinių ir gynybos technologijų specialistų.

  NATO pajėgos Baltijos šalyse
  © Sputnik /
  NATO pajėgos Baltijos šalyse

  Dar šia tema

  Skvernelis palaiko pramonės parko steigimą Vilniaus regione
  Politologas: JAV nori sustiprinti savo karo pramonės kompleksą, naudodamosi NATO šalimis
  Lietuva tapo lydere tarp ES šalių pagal pramonės gamybos augimą
  Tegai:
  specialistas, karinė technika

  Svarbiausios temos