12:06 2021 Balandžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1970
 • RUB92.2336
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  Dabar visas pasaulis turėtų atidžiai stebėti, kas vyksta su Amerikos finansų sistema, mano analitikas Vladimiras Rožankovskis

  VILNIUS, kovo 13 — Sputnik. Investicijų ir konsultacijų bendrovės "SharesPro" analitikas Vladimiras Rožankovskis Sputnik radijui teigė, jog griežtai nesutinka su prognoze, kad Italijos bankų sektorius gali tapti naujos pasaulinės finansinės krizės židiniu.

  Anksčiau laikraščio "The Washington Post" ekonomikos apžvalgininkas Devidas Linčas (David Lynch) išsakė nuomonę, kad Italijos bankų sektorius gali tapti naujos pasaulinės finansų krizės, išprovokuotos koronaviruso, židiniu.

  Jis atkreipė dėmesį į dėl ligos protrūkio kilusį sąstingį aštuntoje pagal dydį pasaulio ekonomikoje ir mano, kad dabar viskas priklausys nuo jos bankų sistemos, kuri, savo ruožtu, pastaruoju metu buvo laikoma silpna.

  "Manau, kad jei dabar kalbėtume konkrečiai apie finansų sektorių, tai "juodoji gulbė" yra JAV fondų indeksuose. Ir jei kalbėtume apie realistiškesnius trikdžius, tada reikia apsaugoti būtent Amerikos bankus, kad biržų smukimo procese nepablogėtų jų aktyvų kokybė ir kad neįvyktų tai, kas įvyko 2008 metų rugsėjį", — pažymėjo analitikas.
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  Dar šia tema

  Pasaulinė panika: kas ir kodėl ją sukėlė ir kas bus toliau
  Ekspertas: epidemijos iki koronaviruso "buvo gėlytės" turizmo pramonei
  Dėl turizmo sektoriaus žlugimo Lietuva gali prarasti iki pusantro procento BVP
  Estijos finansų ministras paskelbė apie ekonominės krizės pradžią šalyje
  Tegai:
  finansinė krizė, JAV, ES, finansai

  Svarbiausios temos