03:36 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą

  Pirmadienį Amerikos iniciatyva įvyko ilgas pokalbis telefonu, prezidentai, be kita ko, aptarė situaciją naftos rinkoje ir susitarė dėl konsultacijų šia tema per energetikos ministrus

  VILNIUS, kovo 31 — Sputnik. Rusijos ir JAV prezidentai Vladimiras Putinas ir Donaldas Trampas mano, kad dabartinė kainų nustatymo aplinka naftos rinkoje neatitinka abiejų šalių interesų, praneša RIA Novosti su nuoroda į Rusijos prezidento atstovą Dmitrijų Peskovą.

  Pirmadienį Amerikos iniciatyva įvyko ilgas pokalbis telefonu, prezidentai, be kita ko, aptarė situaciją naftos rinkoje ir susitarė dėl konsultacijų šia tema per energetikos ministrus.

  "Buvo sutarta, kad prezidentai nurodys pradėti tokias konsultacijas", — sakė Peskovas, tačiau jų pradžios datos neįvardino.

  Jis nesakė, ar prezidentas prieš šias konsultacijas ketina surengti atskirą susitikimą su Rusijos energetikos ministru Aleksandru Novaku.

  "Mes jums pranešime, jei tai įvyks", — sakė jis.

  Atsakydamas į klausimą, kaip sutampa Rusijos Federacijos ir JAV požiūris į situaciją naftos rinkoje, jis atsakė: "Žinoma, yra supratimas, kad dabartinė kainų nustatymo aplinka neatitinka šių šalių interesų".

  Peskovas atsisakė nurodyti Rusijos ir JAV bendrų veiksmų dėl naftos kainų trajektoriją.

  Taip pat skaitykite:

  Dar šia tema

  Putinas ir Trampas telefonu aptarė situaciją su koronavirusu
  Trampas: Rusija išsiuntė į JAV lėktuvą su medicinine įranga
  Tegai:
  nafta, JAV, Rusija, Dmitrijus Peskovas

  Svarbiausios temos