16:46 2021 Balandžio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1904
 • RUB91.9588
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  Taip pat pažymima, kad ši nauja priemonė "suteiks šalims iki 100 milijardų eurų paskolas", kad būtų užtikrinta, jog darbuotojai gautų pajamas ir įmonės išlaikytų savo personalą

  VILNIUS, balandžio 2 — Sputnik. Europos Komisija pasiūlė sukurti specialią priemonę, kuria remiantis būtų teikiama iki 100 milijardų eurų suma, skirta užimtumui ES šalyse palaikyti krizės dėl koronaviruso metu, rašo RIA Novosti autorė Marija Kniazeva su nuoroda į EK.

  "Komisija siūlo sukurti 100 milijardų eurų vertės solidarumo instrumentą, kuris padėtų darbuotojams išlaikyti savo pajamas ir padėtų įmonėms išsilaikyti", — sakoma Europos Komisijos pranešime.

  EK taip pat pažymi, kad ši nauja priemonė "suteiks šalims iki 100 milijardų eurų paskolas", kad būtų užtikrinta, jog darbuotojai gautų pajamas ir įmonės išlaikytų savo personalą.

  "Europos Komisija teiks paskolas ES šalims, kurioms jų reikia... Galime skirti 100 milijardų eurų, tai gali būti įmanoma dėl ES šalių garantijų už 25 milijardus eurų", — spaudos konferencijoje pažymėjo EK vadovė Ursula von der Leyen.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 827 tūkst. infekcijos atvejų, daugiau nei 40 tūkst. žmonių mirė.

  Taip pat skatykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  Dar šia tema

  EK vadovė: kovos su COVID-19 priemonės neturi pažeisti teisių ir laisvių
  Paaiškėjo, kiek mokesčių kovo mėnesį neteko Lietuvos biudžetas
  Tegai:
  koronavirusas, parama, ES, Europos Komisija (EK)

  Svarbiausios temos