11:23 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą

  Šių veiksmų įmonė ėmėsi reaguodama į vis sudėtingėjančią situaciją dėl COVID-19 plitimo, siekdama sustiprinti darbuotojų saugumą

  VILNIUS, balandžio 4 — Sputnik. Nuo balandžio 6 dienos  VĮ Ignalinos atominėje elektrinėje (toliau - IAE) laikinai darbai bus vykdomi minimaliu darbo režimu, stabdant tam tikras gamybines veiklas, rašoma įmonės pranešime.

  Šių veiksmų įmonė ėmėsi reaguodama į vis sudėtingėjančią situaciją dėl COVID-19 plitimo, siekdama sustiprinti darbuotojų saugumą, užtikrinti sklandžią įmonės veiklą ir darbų tęstinumą.

  Artimiausiu metu įmonė parengs ir įdiegs papildomas technines ir organizacines priemones, kurios sustiprins darbuotojų darbo saugą ir padės pasiruošti darbui dėl COVID-19 plitimo pasikeitusiomis sąlygomis. Pagrindiniuose gamybiniuose procesuose, tokiuose kaip panaudoto branduolinio kuro tvarkymas, kietųjų radioaktyviųjų atliekų tvarkymas ir kituose dirba daug vyresnio amžiaus žmonių.

  "Darbų Ignalinos atominėje elektrinėje specifika lemia tai, kad visi turime pasiruošti ne tik ateinantį mėnesį ir bet kur kas ilgesnį laiką dirbti kitomis aplinkybėmis. Turime organizuoti darbus taip, kad situacija dėl COVID-19 nedarytų įtakos vykdomų darbų grafikams ir uždarymo projektų vykdymui. Turime tam ruoštis atsakingai, tai darome ir toliau darysime. Suprantama, kad situacija nėra eilinė ir paprasta, tačiau įmonė deda visas pastangas ieškodama geriausio sprendimo tam, kad mūsų darbuotojai būtų saugūs, o darbai tęsiami", – sakė IAE generalinis direktorius Audrius Kamienas.

  Pranešime pabrėžiama, kad laikinai darbus vykdant kitu darbo režimu IAE objekto sauga ir toliau bus užtikrinama aukščiausiu lygiu.

  Dar šia tema

  Buvęs Ignalinos AE direktorius: ES už savo užgaidą sumokės tris milijardus eurų
  Buvęs Ignalinos AE direktorius: ES noras uždaryti atominę elektrinę buvo nenugalimas
  Ignalinos AE per Sputnik Lietuva fotografo objektyvą
  Į Ignalinos AE pristatyti visi konteineriai su panaudotu branduoliniu kuru
  Tegai:
  Ignalinos AE, COVID-19

  Svarbiausios temos