11:26 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1808)

  Jis priminė, kad 2008–2009 metais nuosmukis, arba, veikiau, didelio masto kovos su krize paketai davė didelį impulsą ekologiškų technologijų plėtrai JAV, Kinijoje ir ES ir pagreitino pasaulio ekonomikos restruktūrizavimą ekologijos linkme

  VILNIUS, balandžio 8 — Sputnik. Dėl koronaviruso kilusi krizė gali paspartinti pasaulio ekonomikų "apželdinimą", RIA Novosti sakė Maskvos aukštosios ekonomikos mokyklos Pasaulio ekonomikos ir tarptautinių reikalų fakulteto vadovas Igoris Makarovas.

  "Jei restruktūvizavimo metu pirmaujančios šalys nenukryps nuo žaliosios ekonomikos vystymo prioriteto, kuris buvo suformuotas pastaraisiais metais, tada yra prielaida, kad "žalioji" transformacija po krizės tik paspartės", — teigė jis.

  Jis priminė, kad 2008–2009 metais nuosmukis, arba, veikiau, didelio masto kovos su krize paketai davė didelį impulsą ekologiškų technologijų plėtrai JAV, Kinijoje ir ES ir pagreitino pasaulio ekonomikos restruktūrizavimą ekologijos linkme.

  "Ir ši krizė gali būti tokia pati. Juolab, kad koronavirusas parodė, jog būtina užtikrinti visuomenės gerovę, kuri neretai gali būti svarbesnė nei ekonomikos augimas", — teigė Makarovas.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 1,2 mln. infekcijos atvejų, daugiau nei 72,7 tūkst. žmonių mirė.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1808)

  Dar šia tema

  Puškovas įvertino JAV planus naudoti Mėnulio išteklius
  Ekonomistas numatė ES ir euro problemų paūmėjimą dėl pandemijos
  Tegai:
  koronavirusas, ekonomika

  Svarbiausios temos