19:47 2020 Liepos 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą

  Tai tapo įmanoma po susitarimų, pasiektų per vizitą Baltarusijoje 2020 metų vasario 1 dieną, kurį surengė JAV valstybės sekretorius Maikas Pompėjas

  VILNIUS, gegužės 15 — Sputnik. Baltarusija pradeda naftos tiekimą iš JAV, praneša RIA Novosti su nuoroda į Baltarusijos užsienio reikalų ministrą Vladimirą Makėjų.

  "Tai tapo įmanoma po susitarimų, pasiektų per vizitą Baltarusijoje 2020 metų vasario 1 dieną, kurį surengė JAV valstybės sekretorius Maikas Pompėjas, ir susitikimą su Baltarusijos prezidentu Aleksandru Lukašenka", — sakė jis. Visas pranešimo tekstas pateikiamas agentūros tinklalapyje.

  Anksčiau buvo pranešta, kad Minskas naudojasi amerikietiškų žaliavų tiekimu į savo perdirbimo gamyklą Mozyriaus mieste vamzdynu iš Lenkijos. Numatoma apie 100 tūkst. tonų krovinių per mėnesį.

  Baltarusijos valstybės koncerno "Belneftechim" atstovas spaudai Aleksandras Tiščenka teigė, kad šalis iš esmės atnaujino "partnerių sąrašą, kuriame tiekėjų iš Azerbaidžano, Norvegijos ir Saudo Arabijos papildė Rusijos kompanijomis".

  Dar šia tema

  "Bloomberg" praneša apie problemas, susijusias su Saudo Arabijos naftos iškrovimu JAV
  Pirmosios aukos: JAV naftos ir dujų milžinės paskelbė, kad greitai bankrutuos
  Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Baltarusijos bendrovės skundą
  Tegai:
  nafta, Baltarusija, JAV

  Svarbiausios temos