12:41 2021 Kovo 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2028
 • RUB88.6885
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą

  Maršrutas buvo pradėtas naudoti balandžio viduryje. Šį kartą į Baltijos šalį buvo pristatytas 41 konteineris su įvairiomis siuntomis

  VILNIUS, gegužės 23 — Sputnik.  Į Vilnių atvyko naujas krovininio pašto traukinys, vykstantis maršrutu Kinija — Europa iš Donguano pramonės centriniame, pietiniame Guangdonge, pranešė agentūra "Xinhuanet".

  Agentūros duomenimis, traukinys iš Donguano išvyko gegužės 9 dieną ir prieš atvykstant į Lietuvos sostinę nuvyko į Kazachstaną, Rusiją ir Baltarusiją. Traukinys nuvažiavo 10799 kilometrus.

  Traukiniu gabenamas 41 standartinis konteineris, kurių bendras svoris yra 260 tonų. Konteineriuose yra tarptautinės pašto siuntos, įskaitant drabužius, žaislus, lagaminus, elektroniką iš Donguano ir jo kaimyninių teritorijų.

  Tarptautiniai kroviniai bus pristatyti į 26 Europos šalis, įskaitant Ispaniją, Didžiąją Britaniją, Vokietiją ir Italiją.

  Tikimasi, kad šio krovinių maršruto atidarymas padės plėtoti prekybinius ryšius tarp pietų Kinijos ir maršruto šalių bei regionų.

  Kaip pranešė Sputnik Lietuva, maršrutas buvo atidarytas balandžio viduryje. Tuomet traukinys pristatė 42 konteinerius ir buvo iškrautas Vilniaus intermodaliniame terminale.

  Dar šia tema

  Į Lietuvą pirmą kartą istorijoje atvyko pašto traukinys iš Kinijos
  Tegai:
  paštas, traukinys, Lietuva, Kinija

  Svarbiausios temos