01:56 2020 Liepos 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1375
 • RUB80.8370
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą

  Susitikime šalies vadovas su Sinkevičiumi aptarė valstybei svarbius pokyčius, kurių įgyvendinimo artimiausią pusmetį tikisi iš Ekonomikos ir inovacijų ministerijos

  VILNIUS, birželio 29 — Sputnik. Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį susitiko su Seimo Ekonomikos komiteto pirmininku Rimantu Sinkevičiumi, kurį premjeras Saulius Skvernelis pateikė kandidatu į ekonomikos ir inovacijų ministrus, praneša Prezidentūra.

  Susitikime šalies vadovas su Sinkevičiumi aptarė valstybei svarbius pokyčius, kurių įgyvendinimo artimiausią pusmetį tikisi iš Ekonomikos ir inovacijų ministerijos.

  Nausėda pabrėžė, kad prioritetu tapo parama nuo koronaviruso pandemijos ir ekonomikos nuosmukio nukentėjusiam verslui.

  "Turint galvoje, kad iki šiol panaudota vos 11 proc. numatytų lėšų, naujajam ministrui tektų užduotis reikšmingai padidinti paramos mechanizmų efektyvumą", — sakė šalies vadovas.

  Šalies vadovas su kandidatu į ministrus aptarė Seimui pateiktas Viešųjų pirkimų įstatymo pataisas, kuriomis siekiama sukurti skaidresnę ir efektyvesnę viešųjų pirkimų sistemą. Pasak jo, pataisos turi būti patvirtintos dar iki Seimo rinkimų.

  Tuo pačiu buvo aptarti būdai, kaip valstybės ir savivaldybių valdomų įmonių kontrolės siekį suderinti su skaidraus ir profesionalaus valdymo būtinybe.

  Susitikimo metu buvo kalbėta ir stiprinimo tema. Aptarti konkretūs atvejai, tokie kaip Utenos pramonės parko steigimo eiga.

  Nausėda pabrėžė, kad sudėtingu priešrinkiminiu laikotarpiu vadovauti Ekonomikos ir inovacijų ministerijai gali tik tas žmogus, kuris įsigilinęs į jos veiklos lauką ir galintis tikėtis solidaus palaikymo Seime.

  Dar šia tema

  Pasipiktino politikavimu: Nekrošius traukiasi iš "Sąjūdžio prieš Astravo AE"
  Tai ne Rusija. Kas yra tikrasis "amerikiečių medžioklės" organizatorius
  Tegai:
  ekonomika, Gitanas Nausėda

  Svarbiausios temos