07:31 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą

  Per pastarąjį mėnesį vidutinė A95 benzino litro kaina padidėjo beveik šešiais procentais, o dyzelino — penkiais

  VILNIUS, liepos 22 — Sputnik. Vidutinės degalų kainos Lietuvos degalinėse auga nuo gegužės mėnesio, praneša portalas Pricer.lt.

  Liepos mėnesį atliktas degalų kainų tyrimas parodė, kad vidutiniškai 1 litras A95 benzino vairuotojams per pastarąjį mėnesį brango 5,7 proc. iki 1,088 euro. Tuo tarpu litras dyzelinio kuro pabrango penkiais procentais — iki 0,976 euro.

  Tyrimo dieną pigiausias A95 benzinas Vilniuje ir Kaune buvo degalinėje "Jozita" — ten jis kainavo 1,02 euro. Brangiausias A95 buvo parduodamas degalinėse "Circle K" ir "Orlen Lietuva", kur jis kainavo 1,136 eurus už litrą. Pažymima, kad skirtumas tarp žemiausių ir mažiausios ir didžiausios šios markės benzino kainų yra 11,6 cento už litrą, arba 11,4 procento.

  Pigiausias dyzelinas buvo parduodamas degalinėse "Jozita", kur litro degalų kaina buvo 0,89 euro. Brangiausias jis buvo degalinėse "Circle K" ir "Orlen Lietuva", kur teko mokėti 1,036 euro už litrą. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios dyzelino kainos yra 14,6 cento už litrą, arba 16,4 procento.

  Taip pat degalinėje "Jozita" buvo galima nusipirkti pigiausias automobilių dujas. Automobilių dujų kaina šioje degalinėje buvo 0,470 euro už litrą. Aukščiausios kainos buvo degalinėje "Orlen Lietuva", kur už litrą dujų teko sumokėti 0,569 euro. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios automobilių dujų kainos yra 9,9 cento už litrą, arba 21,1 procento.

  Europos šalių reitingas pagal benzino prieinamumą gyventojams
  © Sputnik /
  Europos šalių reitingas pagal benzino prieinamumą gyventojams

  Dar šia tema

  Seime priimti įstatymų pakeitimai siekiant užkardyti šešėlinį automobilių verslą
  Pagal benzino prieinamumą Europoje Lietuva yra tarp "autsaiderių"
  Paaiškėjo, kaip kinta benzino kainos Baltijos šalyse
  Tegai:
  kainos, kuras, degalinė, Lietuva

  Svarbiausios temos