00:12 2020 Rugsėjo 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1645
 • RUB89.8713
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  Dujotiekio "Nord Stream-2" statyba (418)

  Pranešime teigiama, kad Danijos energetikos apeliacinė taryba negavo apeliacijų dėl Danijos energetikos agentūros 2020 metų liepos 6 dienos sprendimo

  VILNIUS, rugpjūčio 4 — Sputnik. Danijos energetikos apeliacinė taryba negavo apeliacijų dėl Danijos energetikos agentūros (DEA) sprendimo, kuriuo buvo leista "Nord Stream 2 AG" naudoti inkaruotus laivus tiesiant "Nord Stream-2", sakoma ministerijos pranešime, praneša RIA Novosti.

  "Danijos energetikos apeliacinė taryba negavo apeliacijų dėl Danijos energetikos agentūros 2020 metų liepos 6 dienos sprendimo",— teigiama pranešime.

  Nord Stream-2
  © Sputnik / Алексей Витвицкий

  Nuo antradienio "Nord Stream 2 AG" gali atnaujinti statybas, taip pat sakoma Apeliacinėje taryboje.

  Statybas įgyvendina "Nord Stream 2 AG" su vieninteliu akcininku — "Gazprom". Europos partneriai — "Royal Dutch Shell", OMV, "Engie", "Uniper" ir "Wintershall" — bendrai finansuoja projektą 50 proc., tai yra iki 950 milijonų eurų kiekviena įmonė.

  Vašingtonas gruodį įvedė sankcijas "Nord Stream-2" ir pareikalavo, kad dujotiekio tiesimo įmonės nedelsdamos nutrauktų statybas. "Swiss Allseas" beveik iškart paskelbė apie darbo sustabdymą.

  Kaip pažymėjo Vladimiras Putinas, Rusija gali įgyvendinti projektą nepritraukdama užsienio partnerių. Anot jo, "Nord Stream-2" pradės veikti iki šių metų pabaigos arba kitų metų pirmąjį ketvirtį. "Gazprom" vadovas Aleksejus Mileris taip pat pareiškė, kad įmonė turi visas lėšas savarankiškai baigti statybas, tačiau tam prireiks daugiau laiko, nei tikėtasi.

  Nord Stream-2
  © Sputnik /
  "Nord Stream-2"
  Temos:
  Dujotiekio "Nord Stream-2" statyba (418)

  Dar šia tema

  Ekspertas: naujas sienų uždarymas gali tapti fatalus Europos Sąjungai
  Trampas įvardijo didžiausią klaidą JAV istorijoje
  Tegai:
  Nord Stream-2, Nord Stream 2 AG, Danija

  Svarbiausios temos