04:55 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą

  Be to, įgyvendinus siūlomus įstatymo pakeitimus, bus surenkamos papildomos įplaukos į valstybės biudžetą 

  VILNIUS, rugpjūčio 13 — Sputnik. Trečiadienį Vyriausybė pritarė Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo pakeitimo projektui, kuriuo siekiama užkirsti kelią piktnaudžiavimo atvejams, kai neapdorotas tabakas (tabako žaliava) panaudojamas nelegaliai tabako gaminių gamybai, praneša Sveikatos apsaugos ministerija.

  Pabrėžiama, kad tuo pačiu pritarta siūlymui aiškiau nustatyti kitas su neapdoroto tabako prekyba susijusias veiklas — neapdoroto tabako įvežimą į Lietuvą, gabenimą, laikymą ir pardavimą šalies viduje. 

  "Projekte įtvirtinti neapdoroto tabako didmeninės prekybos licencijavimas, neapdoroto tabako pardavimo, laikymo ir gabenimo reikalavimai. Siūlomos priemonės leis užkirsti kelią neapdorotą tabaką (tabako žaliavą) panaudoti nelegaliai tabako gaminių gamybai ir neteisėtai tabako apyvartai, bus užtikrinta, kad versle, susijusiame su neapdorotu tabaku, dalyvautų nepriekaištingos reputacijos subjektai", — teigiama pranešime.

  Pažymima, kad siūlomas projektas — svarbi priemonė, skirta užkirsti kelią neteisėtai tabako apyvartai, mažinti šešėlinę ekonomiką, skaidrinti tabako ir tabako gaminių verslo veiklą, užtikrinant, kad rinkoje dalyvautų tik legaliai veikiantys ir nepriekaištingos reputacijos subjektai.

  Tuo pačiu, įgyvendinus įstatymo pakeitimus, bus surenkamos papildomos įplaukos į valstybės biudžetą. 

  Toliau šis įstatymo pakeitimo projektas bus svarstomas Seime.

  Dar šia tema

  Lietuvos energetikos ministerija kreipėsi į EK imtis iniciatyvos dėl BelAE saugumo
  Uspaskichas: Lietuvoje bus geriau gyventi, kai laimės Darbo partija ir aš būsiu premjeru
  Tegai:
  Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), tabakas, cigaretės

  Svarbiausios temos