18:01 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą

  Latvija galėtų plėtoti savo ekonomikos šakas per tranzitą, ir šia prasme Rusijos rinka rodo interesą, mano partijos "Santarvė" pirmininkas Janis Urbanovičius

  VILNIUS, rugpjūčio 24 — Sputnik. Latvijos banko prezidentas Martinas Kazakas turi autoritetingą ekspertų komandą, interviu Sputnik Lietuva sakė partijos "Santarvė" pirmininkas Janis Urbanovičius.

  "Tačiau kartu esu šiek tiek skeptiškas, nes, deja, aš pats dar nepajutau to, ką mato ekspertai. Priešingai, su žmonėmis, su kuriais bendrauju, su verslininkais, girdžiu nerimą keliančias prognozes ir apmąstymus", — pažymėjo jis.

  Urbanovičius pabrėžė, kad Latvija turėtų užmegzti gerus kaimyninius santykius su Rusija.

  "Latvijai, valstybei, esančiai dešiniajame Baltijos jūros krante, šalia tokios didžiulės ir įdomios rinkos kaip Rusija, o už jos yra daugybė rimtų valstybių, kurios turi tiek ką eksportuoti, tiek importuoti... Manau, kad tranzito pramonė — tai, aplink ką galėtų vystytis kitos pramonės šakos... Manau, kad ateityje, anksčiau ar vėliau, protingi žmonės, nusiraminę ieškodami kažkokio stebuklo, ateis į šią įprastą ekonominę situaciją ir supras, kad reikia skubiai užmegzti gerus kaimyninius santykius, ypač <...> su Rusija", — sakė jis.

  Žemiausias koronaviruso krizės taškas Latvijoje jau praėjo, pareiškė Latvijos banko prezidentas Martinas Kazakas. Apie tai pranešė Sputnik Latvija.

  Jis pridūrė, kad ne visi sektoriai atsigauna tolygiai. Kazako teigimu, teigiamos Latvijos ekonomikos tendencijos tapo įmanomos, nes iki šiol koronaviruso plitimas buvo palyginti nedidelis.

  Dar šia tema

  Ekonomistas: Lietuvos ekonomika iš visur gauna neigiamų momentų
  Lietuvos pramonės produkcija per septynis mėnesius sumažėjo beveik 5 %
  Statistika: antrąjį ketvirtį Lietuva priėmė 72 proc. mažiau turistų
  Tegai:
  Rusija, uostas, ekonomika, koronavirusas, Latvija

  Svarbiausios temos