03:30 2020 Spalio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1704
 • RUB93.0481
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau buvo skelbiama, kad atšilimas sukels didelę riziką didžiajam Rusijos verslui

  VILNIUS, rugsėjo 13 — Sputnik. Klimato pokyčiai kelia grėsmę JAV finansų sistemos stabilumui, todėl reikalingi skubūs finansų reguliavimo institucijų, įskaitant Federalinę rezervų sistemą (FRS), veiksmai. "Reuters" apie tai rašo su nuoroda į Prekybos ateities sandoriais komisijos ataskaitą.

  Joje pažymima, kad klimato kaitos padariniai jau daro poveikį JAV. Ekspertai sako, kad perėjimas prie nulinės emisijos gali paveikti daugelį ekonomikos segmentų, sukeldamas šoką, ir sutrikdyti normalų finansų rinkų funkcionavimą.

  Ekspertai įvardijo energijos suvartojimo struktūros pasikeitimą kaip galimą tam tikro turto vertės kritimo priežastį. Pereinamuoju laikotarpiu į ekologišką ekonomiką išlaidos tik augs, sakoma pranešime. Analitikai ragina išbandyti bankus nepalankiausiomis sąlygomis dėl jų atsparumo klimato pokyčiams, taip pat ragina įmones atskleisti informaciją apie kenksmingą teršalų kiekį.

  Anksčiau pranešta, kad atšilimas amžinojo įšalo regionuose tampa viena iš pagrindinių grėsmių didžiausių Rusijos korporacijų infrastruktūrai.

  Rusijoje amžinojo įšalo regionuose išgaunama 90 procentų dujų, 30 procentų naftos, 100 procentų paladžio ir 90 procentų deimantų, todėl atšilimo poveikis finansinėms veiklos rezultatams ir žaliavų bendrovių kapitalizacijai gali išryškėti artimiausiu metu.

  Dar šia tema

  Žemės mėlynąjį kurą gali ištikti "juodosios gulbės" lemtis
  Dujų krizė: JAV gresia staigus SGD gamybos sumažėjimas
  Skalūnų kolapsas: JAV taps naftos gavybos mažėjimo rekordininkėmis
  Lemiamas susirėmimas dėl Baltųjų rūmų. Nugalėtoją nustatys pagrindinis veiksnys
  Tegai:
  ekonomika, finansai, JAV

  Svarbiausios temos