23:54 2020 Spalio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1698
 • RUB92.4606
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą

  Šalių ministrai taip pat aptarė koronaviruso sukeltą poveikį valstybėms ir apsaugos priemones keleivių vežimo srityje

  VILNIUS, rugsėjo 30 — Sputnik. Susisiekimo ministras Jaroslav Narkevič telefonu aptarė su Ukrainos infrastruktūros ministru Vladyslav Kryklii aktualius dvišalius ir regioninius klausimus, bendradarbiavimą transporto, keleivių bei krovinių vežimo srityse, praneša Susisiekimo ministerija.

  "Pokalbio metu ministras Jaroslavas Narkevič pasidžiaugė Ukrainos sprendimu suteikti daugiau leidimų nereguliariems keleivių vežimams bei pabrėžė Lietuvos pasiryžimą plėtoti efektyvų susisiekimą tarp šalių kelių ir oro transportu", — teigiama pranešime.

  Abu ministrai taip pat pažymėjo abipusį interesą stiprinti ekonominį bendradarbiavimą, ypač — geležinkelių srityje.

  Narkevič akcentavo, kad konteinerinis traukinys "Viking" iki šiol yra vienas reikšmingiausių bendrų projektų, kurio plėtra tiesiogiai susijusi su abiejų šalių prekybos augimu, o nacionaliniai geležinkeliai kartu jau įgyvendina puspriekabių gabenimo geležinkelio platformoje projektą. Ministrų teigimu, norint tęsti šį projektą, reikalinga Vyriausybės parama.

  Šalių ministrai taip pat aptarė koronaviruso sukeltą poveikį valstybėms ir apsaugos priemones keleivių vežimo srityje.

  "Atsižvelgiant į maršruto svarbą, manome, kad ir toliau tikslinga bendromis pastangomis plėtoti šį projektą", — sakė Jaroslav Narkevič.

  Pranešime teigiama, kad su Ukrainos ministru taip pat buvo diskutuojama apie dabartinę situaciją Lietuvos pasienyje su Baltarusija.

  Pasak susisiekimo ministro, Lietuva ir Ukraina, kaip ir Lenkija, yra pasiruošusios bendradarbiauti dėl sienų pralaidumo užtikrinimo.

  Dar šia tema

  Vokietijos vyriausybė rimtai suabejojo ​​sankcijų prieš "Nord Stream-2" teisėtumu
  Ekspertas: Lietuva turėtų bijoti ne asmeninių, o ekonominių sankcijų
  Tegai:
  bendradarbiavimas, Lietuva, Ukraina

  Svarbiausios temos