20:49 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1968
 • RUB90.7837
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  Baltarusijos prezidento rinkimai ir įvykiai po jų (512)

  Kaip pažymėta, "Belneftechim" koncernas pateikė prašymą dėl savo produktų gabenimo per Vysocko uostą

  VILNIUS, spalio 2 — Sputnik. "Lukoil" su "Belneftechim" tariasi dėl koncerno naftos produktų perkrovimo per terminalą Vysocko uoste, o ne į Baltijos uostus, jo asortimentą ir apimtis, sakė "Lukoil-Trans" generalinis direktorius Aleksejus Machnevas.

  "Šiuo metu yra koncerno "Belneftechim" prašymas dėl savo produktų perkrovimo per terminalą "RPK-Vysotsk". Diskutuojama apie asortimentą ir galimus kiekius", — televizijos kanalo "Rossija 24" eteryje sakė jis.

  Jis taip pat pažymėjo, kad po diskusijos bus nustatytos konkrečios perkrovimo sąlygos ir parametrai.

  "Remiantis mūsų vertinimu, visos logistikos grandinės naudojimas, įskaitant perkrovimą Rusijos uostuose, gali būti efektyvesnis mūsų partneriams nei per kaimynines valstybes", — RIA Novosti cituoja Machnevą.

  Baltarusija su Rusija tariasi dėl galimybės perkelti naftos srautus iš Baltijos valstybių, ypač Lietuvos, uostų į Rusijos šiaurės vakarų uostus. Aptariami uostai Ust Lugoje, Primorske, Vysocke, Sankt Peterburge. Rugsėjo mėnesį Rusijos Federacijos energetikos ministerijos vadovas Aleksandras Novakas sakė, kad Rusija turi laisvų pajėgumų šiai užduočiai atlikti, ir galima kalbėti apie maždaug 4–6 milijonų tonų Baltarusijos naftos produktų nukreipimą.

  Novakas patikslino, kad dabar vyksta ekonominių sąlygų tyrimas, ir išreiškė viltį, kad artimiausiu metu bus pasiekti susitarimai dėl šio bendradarbiavimo.

  Temos:
  Baltarusijos prezidento rinkimai ir įvykiai po jų (512)

  Dar šia tema

  Pompėjas įvardijo JAV politikos tikslą Europoje
  "Klaipėdos nafta" per metus į šalies gamtinių dujų sistemą patiekė rekordinį SGD kiekį
  Tegai:
  SGD, Baltarusija, Lukoil

  Svarbiausios temos