18:07 2020 Spalio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1741
 • RUB91.5767
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad elektros energijos skirstomojo tinklo patikimumo pagerinimas suteiks galimybes efektyviau eksploatuoti transformatorines bei elektros energijos tiekimo linijas, bus sumažinti sistemų gedimų kaštai rekonstravimo ir remonto atvejais

  VILNIUS, spalio 2 — Sputnik. Energetikos ministerija skyrė 10 mln. eurų skirstomųjų tinklų modernizavimo projektams atlikti, teigiama ministerijos pranešime.

  Pažymima, kad ši priemonė parengta įgyvendinant Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą.

  "Iš viso numatyta atnaujinti apie 175 km elektros tinklų bei įrengti naujus valdymo įrenginius. "Energijos skirstymo operatorius" (ESO) skaičiavimais, realią naudą pajus apie 65 tūkst. vartotojų." — rašoma pranešime.

  Pabrėžiama, kad ESO kiekvienais metais investuoja į tinklo plėtrą ir remonto darbus, 2019 metais įmonės lėšomis šiems darbams buvo skirta 122 mln. eurų, šiais metais reikiamiems darbams atlikti papildomai buvo skirta beveik 10 mln. 

  Paaiškinama, kad elektros energijos skirstomojo tinklo patikimumo pagerinimas leis efektyviau eksploatuoti transformatorines bei elektros energijos tiekimo linijas, bus sumažinti sistemų gedimų kaštai rekonstravimo ir remonto atvejais.

  Dar šia tema

  Šiais metais Elektrėnuose — didelis elektros gamybos šuolis
  Lenkija ir Vengrija išmokys Europos Sąjungą demokratijos — ir ją sunaikins
  Tegai:
  Energetikos ministerija, elektra

  Svarbiausios temos