03:43 2020 Spalio 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1698
 • RUB92.4606
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešama, kad vertinama 14 sienos kontrolės punktų, tarp jų Sankūrų–Galinių, Kreivėnų–Aštriosios Kirsnos, Trumpalio, Paliūnų–Berezninko, būklė

  VILNIUS, spalio 8 — Sputnik. Lietuvos susisiekimo ministras Jaroslav Narkevič ir Lenkijos infrastruktūros ministras Andrzej Adamczyk pasirašė ketinimų protokolą dėl bendradarbiavimo gerinant pasienio regiono kelių infrastruktūrą ir jau dirba kartu, praneša Susisiekimo ministerija.

  Pabrėžiama, kad Lenkijos infrastruktūros ministro iniciatyva abiejų šalių darbo grupės tiek Lietuvos, tiek Lenkijos teritorijose kartu vertina 14 kelių, jungiančių abi šalis.

  "Lietuvą ir Lenkiją sieja stiprūs kaimyniniai ryšiai. Labai dažnai — reaguodami į tarptautines aktualijas, įgyvendindami bendrus projektus ar plėtodami šalių susisiekimo infrastruktūrą — pastebime, kad turime galvoti ir veikti ne kaip atskiros valstybės, o kaip regionas. Veikdami kartu mes esame ir būsime stiprūs, vieningi partneriai, abiejų šalių valstybių naudai kartu galintys pasiekti daugiau", — teigia Narkevič.

  Pažymima, kad didžioji dalis kelių, kuriais galima kirsti Lietuvos ir Lenkijos sieną yra prastos kokybės, siauri, neretai ir nesaugūs, ypač tamsiuoju paros metu arba žiemos metu.

  Tuo pačiu teigiama, jog abiejų šalių tikslas — įrengti abiejose bendros sienos pusėse vienodai kokybiškus, tokių pačių standartų kelius, kad žmonės jais važiuodami jaustųsi komfortiškai.

  Pranešama, kad vertinama 14 sienos kontrolės punktų, tarp jų Sankūrų–Galinių, Kreivėnų–Aštriosios Kirsnos, Trumpalio, Paliūnų–Berezninko, būklė.

  Dar šia tema

  Lenkija nubaudė "Nord Stream-2" statančias bendroves
  "Gazprom" atsakė į Lenkijos pretenzijas dėl "Nord Stream-2"
  Tegai:
  keliai, Lietuva, Lenkija

  Svarbiausios temos