13:43 2021 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2114
 • RUB91.7258
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  Dujotiekio "Nord Stream-2" statyba (544)

  Laivas buvo netoli Rusijos miesto maždaug mėnesį, po to sausio 6 dieną atvyko į statybų vietą. Danijos energetikos agentūra pranešė, kad darbai šalies vandenyse bus atnaujinti sausio 15 dieną, tačiau sausio 12 dieną jis išvyko atgal

  VILNIUS, sausio 12 — Sputnik. Kaip pranešė laivų sekimo tarnyba "MarineTraffic", Rusijos laivas "Akademik Čerskij", kuriuo galima užbaigti "Nord Stream-2" statybą, paliko darbų atnaujinimo vietą ir grįžo į Kaliningradą.

  Laivas buvo netoli Rusijos miesto maždaug mėnesį, po to sausio 6 dieną atvyko į statybų vietą. Danijos energetikos agentūra pranešė, kad darbai šalies vandenyse bus atnaujinti sausio 15 dieną, tačiau sausio 12 dieną jis išvyko atgal.

  Šių manevrų priežastys nežinomos, o jo savininkas, rinkoje nežinoma įmonė, situacijos nekomentuoja.

  "Nord Stream-2" statyba turėjo būti baigta 2019 metų pabaigoje, tačiau JAV sankcijos atidėjo procesą neribotam laikui.

  Per šį laiką buvo baigta tik nedidelė atkarpa Vokietijos vandenyse. Darbu užsiėmė barža "Fortūna", taip pat savininką pakeitęs "Akademik Čerskij".

  Maršruto sertifikavimas išlieka atskira problema. Metų pradžioje Norvegijos įmonė "DNV GL", kuri turėjo išduoti atitikties dokumentus, paliko projektą. Bendrovės vadovybė savo sprendimą paaiškino JAV sankcijų grėsme.

  Temos:
  Dujotiekio "Nord Stream-2" statyba (544)

  Dar šia tema

  Danijos reguliuotojas paskelbė "Nord Stream-2" klojimo atnaujinimo datą
  Vokietijos operacija "Įpėdinis" sužlugdyta. "Vokiečių Trampas" gali laimėti
  Tegai:
  Rusija, laivas, Nord Stream-2

  Svarbiausios temos