11:54 2021 Kovo 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1487)

  Jo teigimu, kaip ir ankstesniais ketvirčiais, labiausiai kentėjo apgyvendinimo, maitinimo, kultūros, kelionių organizavimo sektoriai, bet jų įtaka ekonomikai yra santykinai nedidelė

  VILNIUS, sausio 29 — Sputnik. Lietuvos BVP paskutinį ketvirtį, kai paaštrėjo pandemijos krizė, buvo vos 1,2 proc. mažesnis negu prieš metus, o per visus metus susitraukė tik 0,9 proc., arba 1,3 proc. pašalinus sezono ir darbo dienų įtaką. Facebook rašo SEB banko ekonomistas Tadas Povilauskas.

  "Stipriai prie gerų rezultatų paskutinį metų ketvirtį prisidėjo pramonės, prekybos (taip, augimas iki gruodžio 16 dienos buvo įspūdingas), IT sektoriai. Neužmirškime ir valdžios sektoriaus indėlio skatinant ekonomiką", — sakė jis.

  Povilausko teigimu, kaip ir ankstesniais ketvirčiais, labiausiai kentėjo apgyvendinimo, maitinimo, kultūros, kelionių organizavimo sektoriai, bet jų įtaka ekonomikai yra santykinai nedidelė.

  Pabrėžiama, jog tai suteikia vilčių, kad ir šiais metais auga tikimybė sulaukti ekonomikos augimo, kuris nustebintų labiau teigiamai negu neigiamai.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1487)
  Tegai:
  Lietuva, pinigai, ekonomika

  Svarbiausios temos