13:00 2021 Kovo 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą
  Astravo atominės elektrinės statybos (520)

  Vargu ar Vilnius tikisi normalizuoti ryšius su Minsku, atsižvelgiant į Lietuvos valdžios poziciją dėl protestų kaimyninėje šalyje, sakė ekspertas Kirilas Koktyšas

  VILNIUS, vasario 16 — Sputnik. Interviu Sputnik Lietuva politologas, Politikos ekspertų ir konsultantų asociacijos valdybos narys, MGIMO Politikos teorijos katedros docentas Kirilas Koktyšas teigė, kad Nausėdos pareiškimas greičiausiai buvo skirtas "užsakovams".

  "Jei pareiškimas padaromas jo paties ekonominių interesų nenaudai, tai akivaizdu, kad šis teiginys yra pateiktas kažkam kitam — užsakovams, kurie tradiciškai skatina Lietuvą ir kitas Baltijos šalis užimti labiausiai konfrontacinę poziciją Rusijos atžvilgiu, tai yra JAV", — sakė jis.

  Pasak Koktyšo, atsižvelgiant į Lietuvos valdžios poziciją dėl situacijos Baltarusijoje, Vilnius vargu ar sieks normalizuoti santykius su Minsku.

  Lietuvos vadovo teigimu, susitarimas su Latvija ir Estija, kad elektra nepatektų iš elektrinės, turėtų kuo greičiau įgauti techninę formą. Prezidentas paragino ryžtingai naudoti visas galimybes tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu, kad būtų pasiekti konkretūs rezultatai.

  Temos:
  Astravo atominės elektrinės statybos (520)

  Dar šia tema

  "Kompromisų negali būti": Šimonytė dėl Astravo AE kreipėsi į EK pirmininkę
  Europos ekspertų vizitas į Astravo AE vyks vasario mėnesį
  Seime papasakota apie Neries valymą įvykus "avarijai" Astravo AE
  Tegai:
  Gitanas Nausėda, Baltarusija

  Svarbiausios temos