06:38 2021 Kovo 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1866
 • RUB88.7408
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą

  Ministerija ketina pakviesti ekspertus į tikslines diskusijas ir ieškoti tinkamiausių sprendimų

  VILNIUS, vasario 24 — Sputnik. Lietuvos finansų ministrė Gintarė Skaistė pažymėjo, kad skubotas darbas pasmerktas nesėkmei, todėl visi sprendimai dėl mokesčių lengvatų ateities bus gerai išdiskutuoti su ekspertais, verslo bendruomene, visuomenės atstovais. Apie tai pranešė Finansų ministerijos spaudos tarnyba.

  Pasak ministrės, mokesčių sistemos pakeitimai nėra tikslas savaime, svarbiausia — teisingesnė mokesčių sistema.

  "Atkreipdami dėmesį į ekonominį neapibrėžtumą, kurį atnešė COVID-19 virusas, pandeminę situaciją bei galimą tarptautinės pagalbos priemonių šalims pratęsimą, suprantame, jog esamas laikas labiau tinkamas išsamesnėms diskusijoms, bendram dialogui ir holistininei sistemos peržiūrai. Pasibaigus neapibrėžtumui būsime gerai pasirengę priimti sprendimus dėl teisingesnės mokesčių sistemos", — pasakė ji.

  Anksčiau Finansų ministerija pakvietė visuomenę mobilizuotis ir pateikti konkrečius pasiūlymus dėl mokesčių lengvatų. Darbo grupė aptarė šiuos pasiūlymus ir sugrupavo juos pagal šešias svarbiausias kryptis. Pasak Skaistės, ministerija ketina pakviesti ekspertus į tikslines diskusijas ir ieškoti tinkamiausių sprendimų.

  Ministrė taip pat pažymėjo, kad pasiūlymai dėl mokesčių lengvatų bus planuojami po išsamių diskusijų, todėl galimi įstatymo pakeitimų projektai bus nukelti į vėlesnę datą, o ne į artėjančią pavasario sesiją.

  Antrasis Mokestinių lengvatų peržiūros darbo grupės susitikimas planuojamas kovo 9 dien1.

  Dar šia tema

  Rusija ir ES: skyrybos ir šlepetės paštu?
  10 ženklų, kurie rodo, kad jūsų finansinė elgsena yra teisinga
  Vyriausybei pateikti pasiūlymai dėl pajamų netekusių individualiai dirbančių asmenų
  Nepaisydami pandemijos suomiai vyksta į Estiją pigaus alkoholio įsigyti
  Tegai:
  mokesčiai, Lietuva, Finansų ministerija

  Svarbiausios temos