13:25 2021 Balandžio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Ekonomika
  Gauti trumpą nuorodą

  Šalys apibendrino praėjusių metų bendro darbo rezultatus ir aptarė konteinerinių traukinių judėjimo pasienyje paspartėjimą

  VILNIUS, kovo 26 — Sputnik. Lietuvos ir Baltarusijos geležinkelių vadovai aptarė dvišalio bendradarbiavimo klausimus. Apie tai pranešė Baltarusijos geležinkelių spaudos tarnyba.

  Derybos vyko vaizdo konferencijos formatu.

  Šalys apibendrino praėjusių metų bendro darbo rezultatus, aptarė krovinių tvarkymo klausimus, technologinius ir operatyvinius sąveikos aspektus.

  "Pagrindinis dėmesys buvo skiriamas tranzitinių krovinių pravažiavimui Kaliningrado srities link pagerinti, konteinerinių traukinių judėjimui pasienyje paspartinti. Atskirai aptarėme Baltarusijos Respublikos piliečių kelionės galimybes maršrutas Minskas–Kaliningradas", — sakoma pranešime.

  Taip pat "Lietuvos geležinkelių" generalinis direktorius Mantas Bartuška ir "Baltarusijos geležinkelių" vadovas Vladimiras Morozovas pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

  Anksčiau Lietuvos susisiekimo ministras Marius Skuodis siūlė panaudoti sėkmingą Lietuvos patirtį reformuojant geležinkelių pramonę Ukrainoje. Baltijos Respublika yra pasirengusi pasiūlyti savo ekspertų pagalbą ir pasidalinti vienos didžiausių šalies strateginių bendrovių pertvarkymo patirtimi.

  Tegai:
  ekonomika, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos