14:10 2019 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1396
 • RUB75.9004
  Klaipėdos policija. Nuotrauka iš įvykio vietos

  Klaipėdos policija padėjo išgelbėti dūstantį mažametį

  © Фото: policija.lt
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (130)
  19 0 0

  Policijos pareigūnai su įjungtais švyturėliais į ligoninę palydėjo automobilį su mažamečiu, kuris užspringo.

  VILNIUS, rugp 20 — Sputnik. Klaipėdos Patrulių rinktinės pareigūnai buvo paprašyti palydėti automobilį į Klaipėdos miesto vaikų ligoninę, kur 2012 metais gimusiam vaikui būtų suteikta būtina pagalba, praneša policijos departamento spaudos tarnyba.

  Dūstant vaikui svarbi kiekviena akimirka, tad tinkamo ir saugaus greičio nebuvo kada laikytis — radijo ryšiu pareigūnų buvo paprašyta palydėti automobilį į Klaipėdos miesto vaikų ligoninę kur vaikui būtų suteikta būtina pagalba.

  Patrulių rinktinės pareigūnas Dužinas tarnybiniu automobiliu su įjungtais švyturėliais pasitiko atvykstančią šeimą ir nuo Jakų žiedo, pakeliui palaikydamas ryšį su kitais pareigūnais apie situaciją pasirinktame kelyje, palydėjo į ligoninę. Kadangi kiekviena sekundė buvo brangi, pareigūnų lydimas automobilis vietomis lėkė net 150 kilometrų per valandą greičiu.

  "Nuoširdžiai jaudinausi ir tikėjau, jog vaikui viskas bus gerai ir spėsime į ligoninę laiku. Aš pats esu dviejų dukterų tėvas – sunku net įsivaizduoti, ką patyrė mažylio tėvai ant rankų laikydami dūstantį savo vaiką. Kiekvieno mūsų pareiga tokioje situacijoje padėti išsigandusiems tėvams", — sakė Dužinas.

  Šiuo metu vaiko gyvybei pavojus nebegresia.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (130)

  Dar šia tema

  Policija per valandą atgabeno donoro širdį iš Utenos į Vilnių
  Lietuviai pradėjo daugiau pasitikėti policija
  Kelių policija dviratininkus be šalmų "ne baus, o drausmins"
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos