21:27 2018 Gruodžio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1285
 • RUB75.2265
  Prezervatyvas. Archyvinė nuotrauka

  Teismas sugriežtino bausmę mokytojai, lytiškai santykiavusiai su nepilnamečiu

  © Фото: pixabay.com
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  89 0 0

  Mokytojai už lytinius santykius su nepilnamečiu teismas uždraudė penkerius metus dirbti mokytoja ar kitą darbą, tiesiogiai susijusį su vaikų auklėjimu, o taip pat priteisė nukentėjusiajam trijų tūkstančių eurų neturtinę žalą.

  VILNIUS, spal 26 — Sputnik. Kauno apygardos teismas sugriežtino bausmę mokytojai, kuri pirmosios instancijos teismo buvo pripažinta kalta tenkinus lytinę aistrą, pažeidžiant nepilnamečio asmens seksualinio apsisprendimo laisvę, praneša BNS.

  Kaip pranešė teismas, teismas atmetė nukentėjusiosios D.L. skundą ir paliko galioti jai skirtą baudą, taip pat patenkino dalį prokuroro skunde pateiktų prašymų: uždraudė dirbti su vaikais bei priteisė atlyginti neturtinę žalą.

  Anksčiau Kauno apylinkės teismo D.L. buvo pripažinta kalta dėl lytinės aistros tenkinimo, jai paskirta 1129 eurų dydžio bauda.

  Nuteistoji apeliaciniame skunde prašė šių metų vasario mėnesio Kauno apylinkės teismo nuosprendį panaikinti ir priimti išteisinamąjį nuosprendį, nes nepadaryta veika, turinti nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių.

  Prokuroras prašė uždrausti nuteistajai dirbti mokytoja ar kitą darbą, tiesiogiai susijusį su vaikų auklėjimu, mokymu, priežiūra ar jų saugumo užtikrinimu, taip pat priteisti nukentėjusiajam 4 tūkstančių eurų neturtinę žalą, o nukentėjusiojo atstovė pagal įstatymą — skirti griežtesnę bausmę nuteistajai ir tenkinti civilinį ieškinį, kurį pirmosios instancijos teismas atmetė.

  Kauno apygardos teismo teisėjų kolegija nuteistosios skundą atmetė, o prokuroro ir nukentėjusiojo atstovės pagal įstatymą skundus tenkino iš dalies: skyrė D.L. baudžiamojo poveikio priemonę — uždraudė dirbti mokytoja, dirbti ar užsiimti savanoriška veikla vaikų socialinėse, švietimo ir sporto, sveikatos priežiūros paslaugas vaikams teikiančiose įstaigose, įmonėse, organizacijose penkerius metus, taip pat priteisė nukentėjusiajam 3 tūkstančių eurų neturtinei žalai atlyginti ir 500 eurų proceso išlaidų apeliacinės instancijos teisme nukentėjusiojo atstovei pagal įstatymą.

  Dar šia tema

  Amerikos jaunimas mylisi mažiau
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos