05:04 2020 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1108
 • RUB68.2495
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  Kelias į pražūtį (36)
  90

  Sostinės policijos pareigūnai per tris dienas sulaikė septynis narkotikų platintojus, vieną juos vežiojantį taksi vairuotoją ir vieną narkomaną.

  VILNIUS, lapkr 23 — Sputnik. Policija per kelias dienas sulaikė narkotikus vartojančius asmenis, kvaišalų prekeivius, taksistą bei dėl prekybos narkotikais žinomą taboro gyventoją, praneša BNS.

  Ir vėl įkliuvo

  Už narkotikų platinimą teista Vilniaus romų taboro gyventoja po bausmės atlikimo vėl įkliuvo su narkotikais.

  Sekmadienį Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato kriminalistai Naujininkuose vykdė policinę priemonę, skirtą narkotinių medžiagų vartojimo bei platinimo kontrolei. Jos metu pareigūnai sustabdė taksi automobilį, kurį vairavo 43 metų V.S.

  Kaip pranešė policija, patikrinus automobilio saloną ir jame esančius asmenis, pas 26 metų I.J. buvo rasti 3 folijos lankstinukai, o pas 34 metų A.V. — 4 lankstinukai su, įtariama, narkotinėmis medžiagomis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

  Taip pat pradėtas tyrimas dėl lenkimo vartoti narkotines ar psichotropines medžiagas.

  Visi įtariamieji buvo uždaryti į areštinę.

  Atlikę pirminius procesinius veiksmus, pareigūnai nedelsdami nuvyko į taborą ir atliko kratą viename jo namų. Per kratą rasta 19 folijos lankstinukų su galbūt narkotinėmis medžiagomis. Sulaikyta ir uždaryta į areštinę anksčiau už narkotinių medžiagų platinimą teista ir ką tik iš įkalinimo įstaigos išėjusi taboro gyventoja 41 metų S.B.

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis su tikslu jas platinti.

  Sunkus pirmadienis

  Pirmadienį Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai, tikrindami informaciją dėl narkotikų platinimo, Vilniuje, Savanorių prospekte, patikrino 39 metų T.M. Pas jį buvo rasti 2 folijos lankstinukai su milteliais viduje, įtariama, narkotinėmis medžiagomis.

  Pareigūnai nustatė, kad šis vyriškis narkotines medžiagas įsigijo iš 29 metų A.R. Jo namuose atlikus kratą, rastos priemonės narkotinėms medžiagoms fasuoti bei nusikalstamu būdu įgyti grynieji pinigai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis su tikslu ir be tikslo jas platinti. Abu įtariamieji uždaryti į areštinę.

  Narkotikus platino tarp gimdymo namų ir cerkvės

  Antradienį komisariato kriminalistai Vilniuje, stoties rajone, sulaikė 20-metę K.Z. Jos striukės kišenėje rado 2 folijos lankstinukus su narkotinėmis medžiagomis. Pareigūnai operatyviai išsiaiškino, kad narkotinės medžiagos buvo platinamos Naujininkų mikrorajone, viešose vietose tarp gimdymo namų ir cerkvės.

  Narkotikai. Archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алексей Даничев

  Gavus reikalingų duomenų, nedelsiant nuvykta į butą, kuriame galėjo būti platinamų narkotikų ir sulaikytas 23 metų V.V. bei 44 metų V.K. Paaiškėjo, kad V.K. policijos ieškomas dėl padaryto nusikaltimo.

  Jų namuose atlikus kratą buvo rasti 67 folijos lankstinukai su narkotinėmis medžiagomis, priemonės joms fasuoti ir grynieji pinigai, įsigyti nusikalstamu būdu. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis su tikslu ir be tikslo jas platinti.

  Abu įtariamieji buvo uždaryti į areštinę.

  Temos:
  Kelias į pražūtį (36)

  Dar šia tema

  Kelias į pražūtį: policija sulaikė iš taboro narkomanus vežusį taksistą
  Pražūtinga diena: mergina netyčia pasiūlė narkotikų policininkui

  Svarbiausios temos