17:14 2018 Vasario 21
Vilnius-6°C
Tiesioginis eteris
  Sulaikymas. Archyvinė nuotrauka

  "Pavogta" prabanga sukelia baimės ir įtampos kupiną gyvenimą

  © Photo: Depositphotos
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (126)
  1310

  Policjos departamentas pasidalino Raseinių gyventojo istorija. Vyras apvogė parduotuvę, kurioje dirbo, išvažiavo į sostinę prabangiai gyventi, tačiau visą laiką bijojo, kad netikėtai bus sučiuptas.

  VILNIUS, gruod 2 — Sputnik. Lapkričio 29 dieną pasibaigė beveik pusantro mėnesio po vagystės iš parduotuvės Raseiniuose užsitęsęs prabangus buvusio pardavėjo gyvenimas, praneša Policijos departamento spaudos tarnyba.

  Policija. Archyvinė nuotrauka
  © Sputnik/ Александр Липовец

  Lapkričio pabaigoje jaunas vyras buvo sulaikytas Vilniuje. Jau gruodžio 1 dieną Šiaulių apylinkės teismas trims mėnesiams sankcionavo jo suėmimą.

  Kaip viskas prasidėjo

  Vagystė Raseiniuose  esančioje "Maksimos" parduotuvėje buvo pastebėta spalio 18-osios popietę, kai į parduotuvę atvažiavo inkasatoriai paimti pinigų. Deja, jiems atiduoti nebuvo ko, nes inkasacijai paruoštų 46 752 eurų  nebebuvo — administracijos patalpose įrengtas seifas buvo tuščias.

  Peržiūrėjus šios parduotuvės vaizdo kamerų įrašus, buvo išsiaiškinta, kad ryte, atrakinęs stalčiuje rastais raktais seifo spyną, pinigus pasisavino šios parduotuvės 29 metų darbuotojas. Netrukus jis pasiprašė, kad būtų išleistas iš darbo dėl neatidėliotinų ir jam svarbių asmeninių reikalų.

  Prabangaus gyvenimo beieškant

  Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, pradėję ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, nustatė, kad vienas taksi vairuotojas šį vyrą nuvežė į Kauną ir paleido Savanorių prospekte. Buvo įtarimų, kad raseiniškis su vogtais pinigais, ko gero, spruko iš šalies. Pasirodo,jis turėjo visai kitų planų.

  Pernakvojęs Kaune, vyras nuvažiavo į Vilnių. Čia, prie miesto rotušės, išsinuomojęs moderniai įrengtą butą ir už jo nuomą iki vasario mėnesio sumokėjęs 6500 eurų, pradėjo prabangų gyvenimą.

  Prisipirkęs telekomunikacijos įrenginių, garsių firmų drabužių ir kvepalų,  jis savo šaldytuvą pripildė gurmaniškais maisto produktais, prisipirko brangių cigarečių ir nerūpestingai leido laiką, bendraudamas su juo pažintį užmezgusiais asmenimis. Užsukdavo ir į kazino. Čia, anot jo, jis išleido apie 9000 eurų. Dalį pinigų prasitarė pametęs.

  Viskas baigėsi liūdnai

  Suėmimo metu policijos pareigūnai pas jį berado apie 16 tūkstančių eurų.

  Nors gyveno prabangoje, tačiau vyras prisipažino, kad  jautėsi prastai, nes kankino nuolatinė baimė būti sučiuptam. Psichologinė įtampa darėsi nepakeliama ir jis morališkai jau buvo pasiruošęs šios istorijos liūdnai baigčiai.

  Kai lapkričio 29 dieną vyras buvo sulaikytas Vilniuje, vieno banko skyriuje, jis net nebandė bėgti, nors galimybę ir turėjo. Į banką jis atėjo 2500 smulkiomis kupiūromis pavogtų eurų  iškeisti į stambesnes. Atidūs banko darbuotojai tinkamai sureagavo ir iškvietė policijos pareigūnus. 

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (126)

  Dar šia tema

  Narsus kursantas — saugi ateitis
  Tikra moteris ir nusikaltėlį pati sugaus
  Policija jau dirba pagal naują tvarką
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos