21:45 2020 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1088
 • RUB68.6934
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  Kelias į pražūtį (36)
  137

  Šiauliuose sulaikyti trys asmenys, tarp jų — kariškis, kurie turėjo narkotinių medžiagų.

  VILNIUS, gruod 26 — Sputnik. Sekmadienį, gruodžio 25 dieną, Šiaulių bendrabutyje sulaikyti trys asmenys, įtariama, vartoję narkotikus, vienas jų — kariškis, praneša BNS.

  "Sekmadienį 17:53 Šiauliuose, Aerouosto gatvėje esančio bendrabučio tipo name, bendro naudojimo patalpoje policijos pareigūnai ant stalo rado du folijos paketėlius, kuriuose buvo žalios spalvos augalinės kilmės medžiaga, turinti specifinį marihuanos kvapą, po stalu buvo rasta savadarbė vandens pypkė, užpildyta tokia pat medžiaga, sumaišyta su tabaku", — informavo policijos departamento.  

  Patalpoje sulaikyti Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono jaunesnysis eilinis, gimęs 1997 metais, bei dar du jaunuoliai, gimę 1998 ir 1996 metais. Visi jie uždaryti į areštinę. Kartu buvo sulaikytas nepilnametis, gimęs 2001 metais, kuris vėliau buvo perduotas savo mamai.

  Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Už tai gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. 

  Temos:
  Kelias į pražūtį (36)

  Dar šia tema

  Rusijoje beveik 10 metų nuteistas lietuvis už narkotikų kontrabandą
  Tegai:
  kariškis, narkotikai, Šiauliai, Lietuva

  Svarbiausios temos