18:02 2020 Vasario 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  96

  Perlipusį per tilto turėklus ir norėjusį nušokti į vandenį, iki kurio paviršiaus apie dešimt metrų, panaudoję fizinę jėgą jauną vyrą išgelbėjo VSAT pareigūnai.

  VILNIUS, gruod 26 — Sputnik. Kudirkos Naumiesčio užkardos pasieniečiai vėlyvą Kūčių vakarą išgelbėjo, įtariama, žūti galėjusį jauną vyrą. Jį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sugriebė, kai žmogus buvo benušokantis nuo tilto į Šešupę, praneša VSAT.

  Šeštadienį apie 22:20 sieną su Rusija saugančios VSAT Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnai gavo pranešimą iš Marijampolės policijos. Pasieniečiai informuoti apie grėsmingą situaciją — Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio miestelyje nuo per Šešupę einančio tilto ketina šokti žmogus. Įtarta, kad tokiam žingsniui jis galėjo ryžtis dėl konflikto su artimaisiais Kūčių vakarą. 

  Kudirkos Naumiesčio pasieniečiai reagavo žaibiškai. Tuoj po pranešimo gavimo tarnybiniu visureigiu prie tilto prilėkę VSAT pareigūnai pamatė žmogų. Jis buvo perlipęs per turėklus ir ketino šokti į upę. Šis tiltas yra kelyje Kudirkos Naumiestis — Šakiai, už kelių šimtų metrų nuo sienos su Rusija. Nuo tilto atbrailų iki vandens paviršiaus yra apie dešimt metrų. 

  Kartu atskubėjo, kaip vėliau paaiškėjo, 24-erių Šakių rajono gyventojui artimas žmogus. Jis pradėjo atkalbinėti vyrą nuo tokio žingsnio ir bandė nukreipti jo dėmesį. Šis savo ketinimų neatsisakė. Tuo metu prie nusisukusio ir į upę norėjusio šokti asmens iš kitos pusės prisėlino pasienietis. Jis staigiai iš nugaros griebė vyrą ir panaudojęs fizinę jėgą bei jį suspaudęs pervertė per turėklus atgal ant tilto. 

  Pasieniečiai Šakių rajono gyventojo nebepaleido. Netrukus į įvykio vietą atvyko ugniagesių narai, nusiteikę blogiausiam šios dramos scenarijui. Po kiek laiko sulaukta ir policijos pareigūnų, kuriems Kudirkos Naumiesčio užkardos pasieniečiai perdavė išgelbėtą žmogų.

  Dar šia tema

  Sostinės psichologai nuo šiol konsultuos ir savaitgaliais
  Tegai:
  savižudybė, Valstybės sienos apsaugos tarnyba, Šešupė, Lietuva

  Svarbiausios temos