11:21 2020 Balandžio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.0867
 • RUB80.6900
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)
  26

  Rusijos piliečio automobilyje įrengtose slėptuvėse rasta ir paimta apie 17 kilogramų narkotinių medžiagų, vyrui gresia iki 15 metų kalėjimo

  VILNIUS, lapkričio 1 — Sputnik. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai penktadienį sulaikė ypač didelį kiekį narkotinių medžiagų, pranešė Marijampolės apskrities VPK.

  Marijampolės apskrities VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai gavo informaciją, kad Seirijų miestelyje policijos pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį "Citroen DS4" su Rusijos Federacijos registracijos ženklais, kurį vairavo Rusijos Federacijos pilietis.

  Gavus tokią informaciją Marijampolės kriminalistams šio piliečio kelionė sukėlė įtarimą, todėl Rusijos pilietis buvos sulaikytas detalesniam patikrinimui.

  Pareigūnai, atvykę  į sulaikymo vietą, nutarė automobilį apžiūrėti atidžiau ir įsitikinti, kad užsienietis negabena kontrabandos. Vyras geranoriškai sutiko ir visi kartu nuvyko į Kybartų pasienio postą.

  Pareigūnai sulaikė ypač didelį kiekį narkotinių medžiagų
  © Photo : Lietuvos policija
  Pareigūnai sulaikė ypač didelį kiekį narkotinių medžiagų

  Bendradarbiaujant su Kauno teritorinės muitinės Kybartų kelio posto pareigūnais, Rusijos piliečio automobilis "Citroen DS4" buvo patikrintas rentgeno aparatu. Pareigūnai pastebėjo, kad automobilis galimai perdarytas, jame įrengtos slėptuvės. Apie tai užsiminus, automobilio vairuotojas akivaizdžiai susijaudino. Tai dar labiau sustiprino pareigūnų įtarimus, kad automobiliu galimai gabenama kontrabanda.

  Marijampolės apskrities VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai kartu su Kauno teritorinės muitinės Kybartų kelio posto pareigūnais pradėjo detalią automobilio apžiūrą. Pareigūnų įtarimai pasitvirtino. Kruopščiai įrengtose slėptuvėse rasta ir paimta apie 17 kilogramų birios medžiagos bei testai narkotinėms medžiagoms tikrinti.

  Rastų daiktų visuma leidžia suprasti ir pagrįstai įtarti, kad automobiliu "Citroen DS4" buvo gabenamos narkotinės medžiagos. Tikslų kiekį ir jų rūšį nustatys ekspertai. Pažymėtina, kad juodojoje rinkoje toks narkotinių medžiagų kiekis kainuoja daugiau kaip 500 tūkstančių eurų.

  Marijampolės apskrities VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu ir kontrabanda. Už tai Rusijos Federacijos piliečiui gresia laisvės atėmimo bausmė iki 15 metų.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)

  Dar šia tema

  Kėdainiuose narkotikų platintojai laikė namuose 75 tūkst eurų grynųjų
  Lietuva išlieka tranzitine šalimi gabenant narkotikus
  Alytaus pataisos namų darbuotojas platino narkotikus tarp kalinių
  Tegai:
  narkotikai, policija

  Svarbiausios temos