23:21 2020 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1108
 • RUB68.2495
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)
  16

  Organizuotai nusikalstamai grupuotei priskiriami asmenys Lietuvoje ir Norvegijoje platino narkotikus ir ribotos civilinės apyvartos vaistinius preparatus, kuriuos interesantai užsakinėdavo per skelbimus Internete

  VILNIUS, lapkričio 2 — Sputnik. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto vertimosi komercine veikla.

  Kaltinimas dėl dopingo medžiagų ir vaistinių preparatų platinimo buvo pareikštas 34 metų amžiaus klaipėdiečiui, kuris šiuo metu Norvegijos Karalystėje atlieka 8 metų laisvės atėmimo bausmę už narkotinių, psichotropinių medžiagų bei anabolinių steroidų kontrabandą ir neteisėtą disponavimą šiomis medžiagomis labai dideliais kiekiais.

  Buvo nustatyta, kad organizuotai nusikalstamai grupuotei priskiriami asmenys Lietuvoje ir Norvegijoje platino narkotikus ir ribotos civilinės apyvartos vaistinius preparatus, kuriuos interesantai užsakinėdavo per skelbimus interneto tinklalapiuose.

  Pagal užsienio kolegoms perduotą informaciją 2014 metais įtariamieji buvo sulaikyti su įkalčiais Norvegijoje. Tuo tarpu KPONTV pareigūnai klaipėdiečio bute rado didelį kiekį Lietuvos Respublikos vaistinių preparatų registre neregistruotų ir registruotų receptinių vaistų, kuriais kaltinamasis prekiavo, neturėdamas licencijos.

  Ūkinės-finansinės veiklos tyrimo metu paaiškėjo, kad jis gavo daugiau nei 60 000 eurų pajamų, iš kurių apie 34 000 — už parduotus vaistinius preparatus.

  Klaipėdos miesto apylinkės teismo baudžiamuoju įsakymu nuteistajam paskirta 76 MGL, ar 2 861,40 eurų bauda, o tyrimo metu surinkti duomenys perduoti Valstybinei mokesčių inspekcijai mokesčiams apskaičiuoti.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)

  Dar šia tema

  Pusė tonos hašišo pavirto dūmais: muitininkai sudegino narkotikus
  Lietuva išlieka tranzitine šalimi gabenant narkotikus
  Alytaus pataisos namų darbuotojas platino narkotikus tarp kalinių
  Tegai:
  narkotikai, Klaipėda

  Svarbiausios temos