11:30 2019 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1053
 • RUB70.9405
  Aviganis, archyvinė nuotrauka

  Vokiečių aviganis surado šešis vietnamiečius ir armėną

  © Photo: Pixabay
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (257)
  2510

  Vėliau vietnamiečius Lietuvos pasieniečiai grąžino kolegoms Baltarusijoje, armėnas suimtas mėnesiui.

  VILNIUS, lapkričio 2 — Sputnik. Druskininkų pasieniečių  vokiečių aviganis Vegas surado šešis neteisėtus migrantus iš Vietnamo ir, įtariama, jų vedlį armėną, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

  Sekmadienį Druskininkų užkardos pasieniečiai ant kontrolinės pėdsakų juostos pastebėjo įtartinų žymių. Kilo įtarimų, kad švieži pėdsakai veda iš Baltarusijos į Lietuvą. Į įvykio vietą buvo iškviestas Druskininkų užkardos kinologas su tarnybiniu vokiečių aviganiu Vegu.

  Keturkojis pasienietis iškart užuodė įtariamų pažeidėjų pėdsakus ir jais VSAT pareigūnus nuvedė į Lietuvos gilumą. Mišku Vegas sekė apie 3 kilometrus, kol tankumyne ties Druskininkų savivaldybės Latežerio kaimu aptiko septynis besislepiančius vyrus.

  Aviganio šuniukas. Archyvinė nuotrauka
  Пресс-служба МВД РФ

  Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo šeši neteisėti migrantai iš Vietnamo ir 24-erių armėnų tautybės Rusijos pilietis. Įtariama, kad jis — vietnamiečius lydėjęs vedlys.

  VSAT Varėnos rinktinėje dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų. Armėnui dar pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną. Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 6 metų.

  Susitikimo su Baltarusijos pasieniečiais metu vietnamiečiai buvo perduoti kaimyninei valstybei. Armėną teismas leido suimti mėnesiui.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (257)

  Dar šia tema

  Muitininkų šuo aptiko 75 kg hašišo už 750 tūkst eurų
  Apdovanoti tarnybinių šunų čempionato nugalėtojai
  Tegai:
  vokiečių aviganis, Baltarusija

  Svarbiausios temos