19:03 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2101
 • RUB89.0850
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (264)
  31

  Įmonė teikė neteisingus duomenis apie pajamas – kratos metu buvo rasta daugiau nei 28 tonos kiaulienos skerdienos ir daugiau nei 12 tonų įvairių mėsos gaminių, kurių sandėlio likučiai nebuvo įtraukti į apskaitą

  VILNIUS, lapkričio 9 — Sputnik. Siekiant užkardyti šešėlinę ekonomiką, Kauno Kriminalinės policijos pareigūnai atliko patikrinimus septyniose įmonėse, kurios specializuojasi mėsos gamybos ir prekybos srityje, praneša policijos spaudos tarnyba.

  Antradienį, lapkričio 7 dieną, kriminalistai, tiriantys ekonominius nusikaltimus, turėdami duomenų, kad mėsos, įvairių jos gaminių bei šviežios skerdienos didmeninę prekybą vykdanti įmonė, teikia neteisingus duomenis apie pajamas, atliko kratą šioje Kauno rajone įsikūrusioje įmonėje.

  Pareigūnai užfiksavo, kad į apskaitą galimai neįtraukiama dalis grynųjų pinigų, gautų už parduotą skerdieną ir mėsos gaminius, teikiama apgaulinga pajamų ir pelno apskaita.

  Tą pačią dieną pareigūnai atliko kratas dar šešiose įmonėse, prekiaujančiose prieš tai minėtos įmonės produkcija. Buvo rasta daugiau nei 28 tonos kiaulienos skerdienos ir daugiau nei 12 tonų įvairių mėsos gaminių, kurių buhalteriniai sandėlio likučiai nebuvo įtraukti į apskaitą.

  Kratų metu paimta įmonių kompiuterinė technika, informacinės laikmenos ir 2015-2017 metų laikotarpio buhalterinės apskaitos dokumentai.

  Įmonės direktoriui ir vyriausiajai buhalterei pareikšti įtarimai dėl apgaulingos apskaitos tvarkymo. Jiems paskirtos kardomosios priemonės — rašytiniai pasižadėjimai neišvykti ir dokumentų paėmimai. Jiems gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (264)

  Dar šia tema

  Kauno apygardos teismo teisėjas sėdo į kaltinamųjų suolą
  Klaipėdoje teismui perduoti narkotikų platintojai
  Policijos nušautas estas pasirodė esąs verslininko brolis
  Tegai:
  kratos, policija, Kaunas

  Svarbiausios temos