23:57 2021 Kovo 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  36

  UAB "Stiebas" išvežė 2 680 tonų statybinių atliekų trijose tam neskirtose vietose Vilniuje ir Vilniaus rajone, padarė aplinkai daugiau nei 800 tūkstančių eurų žalą

  VILNUIS, lapkričio 9 — Sputnik. Bendrovės UAB "Stiebas" vadovai, siekdami sumažinti atliekų transportavimo ir perdirbimo kaštus, davė nurodymus pavaldiems darbuotojams 2 680 tonų statybinių atliekų išvežti ne į specialią statybinių atliekų tvarkymo aikštelę, bet jas išpilti trijose tam neskirtose vietose Vilniuje ir Vilniaus rajone. Tokiais veiksmais aplinkai buvo padaryta daugiau nei 800 tūkstančių eurų žala, praneša Lietuvos Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnyba.

  Lūšis, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Евгений Биятов

  Vilniaus apygardos teismas, apeliacine tvarka išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, paliko galioti apkaltinamąjį nuosprendį juridiniam asmeniui UAB „Stiebas" ir keturiems fiziniams asmenims dėl dokumentų suklastojimo, jų panaudojimo ir sunkius padarinius aplinkai sukėlusio aplinkos apsaugos taisyklių pažeidimo.

  Teismo sprendimu UAB „Stiebas" dėl aplinkos apsaugos taisyklių nesilaikymo ir dokumentų klastojimo bei jų panaudojimo skirta 150 640 eurų (4000 MGL) dydžio bauda, bendrovės vadovui V. J. dėl aplinkos apsaugos taisyklių pažeidimo ir dokumentų suklastojimo bei jų panaudojimo skirta daugiau nei 15 000 eurų (400 MGL) dydžio bauda, kitiems kaltintiems asmenims dėl aplinkos apsaugos taisyklių pažeidimo ir dokumentų klastojimo bei jų panaudojimo skirtos nuo 3 766 iki 10 356 eurų baudos.

  Dar šia tema

  Aplinkos ministerija surado vietas 26 naujoms miškų urėdijoms
  Aplinkos ministras: "šiukšlynų milijonierius" patikrins prokuratūra
  Tegai:
  bauda, teismas, Vilnius

  Svarbiausios temos