00:44 2018 Vasario 22
Vilnius-11°C
Tiesioginis eteris
  Pagalvės, archyvinė nuotrauka

  Kaunietis bus teisiamas už neįgalios motinos nužudymą

  CC0 / pexels
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (160)
  51 0 0

  Būdamas apsvaigęs nuo alkoholio vyras nužudė savo 64 metų motiną, jam gresia laisvės atėmimo bausmė nuo 8 iki 20 metų arba laisvės atėmimas iki gyvos galvos

  VILNIUS, lapkričio 22 — Sputnik. Kauno apygardos prokuratūra perdavė į Kauno apygardos teismą baudžiamąją bylą, kurioje 33 metų Kauno miesto gyventojas A. J. kaltinamas savo motinos nužudymu, praneša generalinė prokuratūra.

  Įtariama, kad birželio 8 dieną, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio A. J. namuose nužudė savo 64 metų motiną, kuri dėl diagnozuotos ligos buvo neįgali, galinti tik pasyviai gulėti lovoje.

  Kaltinamasis neneigia kaltės, tačiau apklausos metu įvardijo, kad nusikaltimą atliko dėl beviltiškos padėties bei pačio įvykio visiškai neprisimena. Minėtąją dieną vartojo alkoholį dėl moralinio ir finansinio beviltiškumo.

  A. J. dėl psichikos sveikatos būsenos gali dalyvauti ikiteisminio tyrimo veiksmuose, būti apklausiamas teisme, ir, jei bus įrodyta kaltė, atlikti bausmę.

  Už neįgalios motinos nužudymą vyrui gresia laisvės atėmimo bausmė nuo 8 iki 20 metų arba laisvės atėmimas iki gyvos galvos.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (160)

  Dar šia tema

  Kruvina drama Maskvos kolegijoje: nužudyti dėstytojas ir studentas
  Tegai:
  nužudymas, Kaunas
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos