21:55 2020 Rugpjūčio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  72

  Grasinamas ginklu vyras jėga buvo įlaipintas į automobilio bagažinę, nuvežtas į grūdų sandėlį, kur surištas, pakabintas ant virvės buvo sumuštas bei kankintas elektra

  VILNIUS, lapkričio 22 — Sputnik. Klaipėdos apygardos prokuratūra drauge su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnais baigė ikiteisminį tyrimą dėl asmens pagrobimo ir žiauraus jo kankinimo, byla perduota  Plungės rajono apylinkės teismui, praneša generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

  Rietavo savivaldybėje pas ūkininką dirbęs K. S. (24 metai) bendrajam pagalbos centrui pranešė, kad grasinamas ginklu jis jėga buvo įlaipintas į automobilio bagažinę, nuvežtas į grūdų sandėlį, kur  buvo surištas, pakabintas ant virvės, sumuštas bei kankintas elektra.

  Laimei jaunam vyrui pavyko išsilaisvinti iš pagrobėjų gniaužtų — jis paspruko ir apie įvykį pranešė pareigūnams.

  Operatyvų informacijos apie šį rezonansinį nusikaltimą patikrinimą atliko Rietavo policijos komisariato pareigūnai, o neatidėliotinus tyrimo veiksmus atliko ir ikiteisminį tyrimą tęsė Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos tyrėjai.

  Jau tą pačią dieną pareigūnai nustatė ir sulaikė nusikaltimo padarymu įtariamus asmenis — anksčiau neteistą ūkininką T. S. ir jo 9 kartus už vagystes, plėšimą bei viešosios tvarkos pažeidimą teistą bendrininką V. V.

  Sulaikymo metu pas įtariamuosius aptikti ginklai ir šaudmenys, o įvykio vietos apžiūros metu rasti ir kankinant nukentėjusįjį panaudoti įrankiai.

  Teisėsaugininkai nustatė, kad žiaurią egzekuciją organizavo 38-erių ūkininkas T. S., neva norėjęs prievarta išgauti aukos prisipažinimą dėl pinigų vagystės.

  Už neteisėtą laisvės atėmimą numatyta bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų, o už savivalę baudžiama areštu arba laisvės atėmimu iki 5 metų.

  Dar šia tema

  Kaunietis bus teisiamas už neįgalios motinos nužudymą
  Palangoje moteriai už kūdikio nužudymą gresia iki 20 metų kalėjimo
  Tegai:
  Rietavas

  Svarbiausios temos