05:13 2019 Lapkričio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1006
 • RUB70.8149
  Pavogtas Vokietijoje automobilis į Lietuvą buvo gabentas automobilvežiu, nuotrauka iš įvykio vietos

  Pavogtas Vokietijoje automobilis į Lietuvą buvo gabentas autovežiu

  © Photo: VALSTYBĖS SIENOS APSAUGOS TARNYBA
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (280)
  24 0 0

  Pavogtas Vokietijoje automobilis buvo gabenamas techninės pagalbos autovežiu, kurio vairuotojas vykdė kliento užsakymą mikroautobusą atgabenti iš Lenkijos

  VILNIUS, gruodžio 11 — Sputnik. Kalvarijos pasieniečiai sulaikė prieš tris dienas Vokietijoje pavogtą 2015 metų laidos mikroautobusą „MB Sprinter", rašo spaudos tarnyba.

  Sekmadienį VSAT Varėnos rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai Lazdijų rajono Akmenių kaimo ribose patruliavo kartu su Lenkijos pareigūnu.

  Kelyje Lazdijai — Seinai jie sustabdė ką tik į Lietuvą iš Lenkijos įvažiavusį automobilvežį "Iveco" lietuviškais numeriais. Jį vairavo 25-erių Alytaus gyventojas, techninės pagalbos paslaugas teikiančios įmonės darbuotojas. Autovežiu buvo gabenamas krovininis mikroautobusas "MB Sprinter", pagamintas 2015 metais be numerių.

  Alytiškis paaiškino, kad vykdo kliento užsakymą iš Lenkijos į Lietuvą atgabenti mikroautobusą ir turėjo šios transporto priemonės dokumentus.

  Kalvarijos pasieniečiai išsiaiškino, kad gabenamo "MB Sprinter" kaip vogto paieška prieš tris dienas buvo paskelbta Vokietijoje. Originalius mikroautobuso numerius VSAT pareigūnai rado jo kabinoje.

  VSAT Varėnos rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

  Po apklausos vairuotojas Alytaus gyventojas paleistas, jis toliau tęsė kelionę tuščiu autovežiu.  "MB Sprinter" saugomas Kalvarijos užkardoje. Nustatinėjami kiti, įtariama, su šiuo įvykiu susiję asmenys.

  Iš viso Lietuvos pasieniečiai šiemet sulaikė 90 įvairiose šalyse vogtų automobilių.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (280)

  Dar šia tema

  Lenktynės kelyje Alytus-Seirijai-Lazdijai dėl vogto prabangaus "Mercedes Benz"
  Tegai:
  pasieniečiai, Vokietija, Lenkija, Lietuva

  Svarbiausios temos