03:23 2018 Kovo 23
Vilnius0°C
Tiesioginis eteris
  Peilis, archyvinė nuotrauka

  Vienas vaidas sužlugdė dvi gyvybes: moteris kalės už sugyventinio nužudymą

  © Flickr/ Patrick Slattery
  Įvykiai
  Gauti trumpą nuorodą
  20 0 0

  Girta 24 metų panevėžietė peiliu dūrė savo gyvenimo draugui, kuris nukraujavęs mirė

  VILNIUS, gruodžio 12 — Sputnik. Panevėžio apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą ir į teismą perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 24 metų panevėžietė I. N. kaltinama nužudžiusi savo sugyventinį, praneša spaudos tarnyba.

  Jauną moterį į teisiamųjų suolą atvedė šiemet vasarą įvykusi tragedija. Apie 22:30 į butą Panevėžyje buvo iškviesta greitoji pagalba.

  Atvykę medikai 32 metų sužeistąjį bandė reanimuoti, bet nesėkmingai. Vyras, kuriam buvo pažeisti plaučiai ir kiti vidaus organai, nukraujavęs mirė.

  Į įvykio vietą atvykusiems policijos pareigūnams I. N. iš pradžių teigė, kad jos gyvenimo draugą sužalojo kažkoks į butą atėjęs vyras, tačiau vėliau ji prisipažino, kad vieną kartą peiliu dūrė pati. Moteris buvo sulaikyta, jai nustatytas 1,42 promilės girtumas.

  Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai. Ikiteisminio tyrimo metu buvo gautos ekspertų išvados, apklausti liudytojai. I. N. savo kaltę pripažino visiškai.

  Už šeimos nario nužudymą Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo 8 iki 20 metų arba iki gyvos galvos.

  Byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.

  Dar šia tema

  Žudikas žudo ir kalėjime
  Tegai:
  nužudymas, Panevėžys
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos